yükleniyor

Zeytin Ezmesi

Kahvaltılarda özel bir yeri olan zeytin ezmesi tadımı nefis bir gıdadır. Sadece çocuklar için değil yetişkinlerin bile tatmaktan keyif aldığı güzel bir kahvaltı ürünüdür. Zeytin ezmesi doğanın harika bitkisi olan zeytinden üretilmiştir. Dolayısıyla zeytindeki tüm mineral ve vitaminleri olduğu gibi zeytin ezmesinde de bulabilirsiniz. Zeytin ezmesinde bulunan doymamış yağ olan Omega-6 asitlerine vücudumuzun çok ihtiyacı vardır. Bu asitler sayesinde kolesterol dengede tutulur. Zeytin ve zeytin ezmesi kalp ve damar hastalıklarını önlediği gibi içindeki antioksidan maddeler kanser önleyici özellik taşır. Zeytin ezmesinde bulunan A D E ve K vitaminleri bağışıklık sistemini güçlendirir.

Kalsiyum kaybının önüne geçerek kemiklerdeki olası erime riskini en aza indirir. Ayrıca cildi diri tutarak kırışıklıkların artmasını engeller. Bunun dışında zeytin ezmesi tansiyonu düzenler iç organların ve sindirim sisteminin düzgün çalışmasını sağlar. Marketlerde yaklaşık 170-300 gram arasındaki ağırlıklarda cam kavanoz halinde satılır. Sadece siyah değil yeşil zeytinin de ezmesini de marketlerde bulabilirsiniz. Zeytin ezmeleri çekirdeklerden ayrılmış halde ekmeğe sürülebilir kıvamdadır. Bu nefis kahvaltılık ürün özellikle çocuklarınızın kemik gelişimi yönünden faydalı olacaktır.

Zeytin ezmesinde kendini kanıtlamış büyük üreticiler ürünlerini standartlara uygun şekilde üretmektedir. Piyasadaki kaliteli üreticilere ve bu ürünlerin en ucuz fiyatlarına ulaşmak istiyorsanız ebrosur.com sitesini ziyaret etmenizi öneriyoruz. Sitede kurumsal firmalara ait kaliteli ürünlerinin nerede ve hangi fiyata satıldığı bilgilerine ulaşabilirsiniz. En hesaplı fiyatlar için ebrosur.com’u ziyaret etmek yeterlidir. Böylece zeytin ezmesinde son güncel fiyat bilgilerini öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde kampanya indirimleri de söz konusudur. Marketlerdeki en ekonomik fiyatları öğrenmeniz için sizleri siteyi incelemeye davet ediyoruz. İndirim içeren ürün bilgilerine bir tıklamayla ulaşın. Broşürlerde yer alan ürünlerse sadece bilgi verme amaçlıdır bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markaların en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. Katalog satın almak için tüm bilgiler sitemizdedir. En iyi markalar fırsat ürünler kampanyalar için siz de ebrosur.com‘a gelin.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: