yükleniyor

Zeytin Çeşitleri

Zeytin sofraların vazgeçilmez gıdasıdır. Özellikle kahvaltılarda çok fazla tüketilir ve kahvaltı sofralarının olmazsa olmazıdır. Eski zamanlardan beridir yetişen zeytin hem yeşil hem de siyahı vardır. Daha çok Ege ve Akdeniz bölgesinde yetişmektedir. Buradaki insanlarda zeytinin hem yağını da çıkarmakta ve bu da zeytinyağı olarak yemek ve salatalarda kullanılmaktadır. Yağıda kendisi kadar faydalı ve lezzetlidir. İnsanın ömrünü uzatır ve sağlıklı olmasını sağlar. İkisi de çok lezzetlidir.

Ayrıca gliserin ve sabun endüstrisinde de kullanılmaktadır. Bu maddeden yapılan sabunlar cilde çok iyi gelmektedir ve her türlü cilt problemi için kullanılmaktadır. Zeytin bitkisi E vitamini içermektedir. Zeytin artık vazgeçilmez bir gıda maddesidir. Birçok yerde zeytin fabrikaları kurularak üretimi yaygınlaşmıştır. Artık çeşitli kalitelerde sofralık zeytinler üretilmektedir. Bölgeye özgü ve dünyanın hiçbir yerinde yetişmeyen zeytinler mevcuttur. Renkleri doğaldır ve üretiminde koruyucu ve hiçbir katkı maddesi konulmamıştır. Yani kimyasal bir işleme tabi olmamıştır. En doğal şekilde yetiştirilir ve dalından koparıldığı gibi taze olarak sofralarınıza gelir. Çeşitli markaları bulabilirsiniz. En kaliteli zeytin çeşitlerini en ucuz fiyata alabilirsiniz. Ürün karşılaştırmaları yapabilir kampanyaları takip edebilirsiniz. Hangi ürünlerde fırsat var hangisi daha ucuz hepsi broşür de bulunmaktadır. Siziler için araştırdık. Bütün illerimizin büyük marketlerindeki kampanya ürünleri mevcuttur. Hepsini burada bulabilirsiniz. Real Carrefour Kipa Şok A101 Metro Hakmar Migros Efor market Tespo ve daha birçok büyük market. Hepsini sitemizde bulabilirsiniz. Kendinizi yormadan buradan en uygun fiyatlara bakabilirsiniz. Nerede ne kadar indirim var katalog veya broşür aramadan bunları görebilirsiniz. Evinize kadar getirdik. Eviniz için ekonomi yapmak şart. Nerede en uygun fiyat ve indirim var araştırıyorsunuz. Her zaman bütün marketleri dolaşmak çok zor.

Bazen gitmediğiniz bir markette büyük şeyler kaçırabilirsiniz. Ama sitemizi incelerseniz ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Markaları tek tek inceleyip eleyebilir yorulmadan broşür görmüş olursunuz. Haftalık ve günlük olarak değiştirmekteyiz böylece kaçırmayacaksınız. Memnun kalacağınız garantisi veriyoruz. Gitmek isteğiniz marketlerin haritasını bulabilir böylece en kısa sürede gidebilirsiniz. Hem de en küçük mağazadan en büyük mağazaya kadar.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: