yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Bizim Toptan Mağazaları

Günümüzde ürünler gibi ürünlerin satış şekilleri de çeşitlenmiştir. Toptancılık ve perakendecilik olarak iki farklı satış yöntemi bunmaktadır. “Bizim toptan mağazaları”, ülkemizin neredeyse tüm illerine yayılmış mağazalarıyla toptan satışta büyük önemi olan bir mağazalar zinciridir. Hedef kitlesi olan; marketler, bakkallar, kuruyemişçi, market, büfe, kantin, lokanta, pastahane, kafeterya, otel gibi perakende satış noktalarına gerçekleştirdiği toptan satışlarla çok büyük fırsatlar sunmaktadır. Tüm gıda ve temizlik ürün gruplarında pek çok markanın ürünlerini toptan satışlarda indirimlerle sunmaktadır.

Bizim toptan mağazaları, ilk mağazasını 2002 de açmış olan hızlı tüketim ürünleri toptan satış zinciridir. En önde gelen markaların tüm ürünlerini bulundurmaktadır. Bir gün ve ya belirli dönemler de değil her gün, belirli bir üründe değil tüm ürünlerde cazip fiyatlar sunmaktadır. Alışverişlerde kredi kartı kullanma ve tatil günleri de alışveriş yapma imkânı vermektedir. Kurumsal müşterileri için nakliye hizmeti, diğer müşterileri için geniş otopark hizmeti sunmaktadır. Ürün kategorilerinden bazıları; temel gıda ürünleri, süt ve süt ürünleri, atıştırmalık ürünler, içecek ürünleri, meyve sebze ve et ürünleri, kâğıt ürünleri, kişisel bakım ve gereçleri, tüm temizlik ürünleri, el aletleridir. Sayılamayacak kadar çok ürün grubunda pek çok ürünle hizmet veren mağaza, ülke genelinde hemen hemen tüm illere, illere bağlı pek çok ilçeye yayılmıştır. Bunun yanı sıra açılacak olan mağazaları ile tüm Türkiye’yi kapsamak üzeredir.

Hedef kitlesi olan grubun,” BİZİM KART” üyelik sistemi ile alışveriş yapabildiği mağazalarda; tüm gıda ve temizlik ürünleri gruplarında sürekli uygun fiyatlar ve farklı ödeme koşulları ile alışveriş yapılabilmektedir. Tüm ürünlerini kontrollerden geçerek güvenceli bir şekilde satılmakta ve koşulsuz iade kabul etmektedir. Koli satışlarında ürün fiyatlarında cazip değişiklikler yapan Bizim toptan mağazaları kuruldukları yerler açısından kolay ulaşılabilir, geniş otopark hizmeti veren yerlerde bulunarak müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Bakkallar, marketler, oteller, lokantalar, kantinler ev diğer hedef kitlesi kuruluşları için pek çok üründe uygun fiyatlarla sahip olunan toptan ürünler, Bizim toptan satış kalitesi ve güvencesi ile müşterilerini beklemektedir.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: