yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Bizim Toptan Satış

Bizim Toptan mağazası toptan satış yapan bir markadır. Perakende satışlarda gerçekleşmektedir fakat genel anlamda müşteriler toplu alışverişler yapmaktadır. Bizim Toptan satışlarından faydalanan müşterilerin geneli işletme sahibi olmaktadır. Bu tür müşterilerin okul, restoran, otel ve benzeri işletme yerleri bulunmaktadır. İşletmelerde her zaman gıda tüketildiği için Bizim Toptan’dan uygun toptan fiyatlara gıda ürünleri alınmaktadır. Bizim Toptan satışlarından aynı zamanda alışveriş kartları da bulunduğundan dolayı, Bizim Toptan’dan yapılan alışverişler daha kolay olmaktadır. Bizim Toptan satışı her zaman yüksek olmaktadır ve neredeyse bütün işletme sahipleri Bizim Toptan mağazalarından alışverişlerini yapmaktadır. Bizim Toptan mağazaların sunmuş olduğu fiyatlar müşterilerin toplu haftalık veya bazı ürünlerde aylık alışveriş yapmalarını sağlamaktadır.

Bizim Toptan mağazalarının iki farklı alışveriş kartı bulunmaktadır. Bir tanesi Bizim kart ve bir diğeri ise Bizim Profesyonel Kart. Bu kartlar sadece gerçek işletme sahibi ve resmi belge gösterebilenlerin kullanabilecekleri kartlardır. Bizim Kart ve Bizim Profesyonel Kart’a sahip olmak için müşterilerin tek yapmaları gereken şey internet üzerinden başvurmak veya en yakın Bizim Toptan mağazasına gidip başvuruyu gerçekleştirmek. Bizim kartlar hem özel indirimler hem de özel ödeme seçenekleri sunmaktadır, dolayısıyla müşterilere farklı avantajlar sağlayabilmektedir. Bizim Toptan satış Bizim Toptan mağazalarının açıldığı günden bu yana çok fazla işletme sahiplerine ve aynı zamanda bireylere hizmet vermiştir ve hizmet kalitesi her zaman yüksek olmuştur.

Türkiye’de bulunan bütün Bizim Toptan mağazaları, mağazaya yakın olan herkes tarafından her gün ziyaret edilmektedir. Bizim Toptan satışlarındaki hizmet, sunulan ürünler ve ürünlerin fiyatları, ayrıca düzenli olarak yapılan kampanyalar ve sürprizler müşterilerin mağazaya akın etmesini sağlamaktadır. Bizim Toptan her geçen gün yeni şubelerini açmaktadır ve satışlarını yaptıkları müşterilerin sayısını böylelikle çoğaltmaktadır. Bugüne kadar Bizim Toptan firması 140’a yakın şube açmıştır ve hala yeni şubelerini açmaya ve müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Bizim Toptan satışları her geçen gün artarak müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir ve müşterilere ürünlerin reklamını ve tanıtımını düzenli olarak gerçekleştirmeye devam etmektedir. Bizim Toptan satışlarının hep üst seviyede bulunmasının sebebi, Bizim Toptan markasının ekibinde çalışan personellerin disiplinli ve işlerine olan saygılarından kaynaklanmaktadır.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: