yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Boyner Outlet

Outlet mağazalar tüketiciler tarafından en çok tercih edilen alış veriş noktaları arasında yer alıyor. Bu mağazalar tüketiciye en kaliteli ve en bilinen markaların ürünlerini özellikle sezon sonlarında uygun fiyatlara sunuyor. Mağazacılık sektörünün öncüsü Boyner’in de bugün Türkiye’nin değişik yerlerinde 8 tane outlet mağazası bulunmaktadır. Boyner Mağazaları, gıda dışı perakendecilik sektörünün ve Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden biri olan Boyner Holding’e bağlı bir kuruluştur. Ev tekstilinden giyime, spor malzemelerinden kişisel bakım ürünlerine, elektrikli ev aletlerinden dekorasyon malzemelerine kadar pek çok ürünün, onlarca kaliteli marka etiketi altında satıldığı Boyner Mağazaları tüketiciden yoğun ilgisi görmektedir. Bu durum Boyner’in Outlet konseptinde mağazalar açmasını sağladı. Boyner mağazalarında satışa sunulan yüzlerce markanın sezon sonu ürünleri uygun fiyatlara satışa sunulduğu 13 Boyner Mağazası var. Ayrıca Boyner BSDD’nin İstanbul ve Ankara’da bulunan mağazalarında dünyaca ünlü markaların sezon sonu ürünlerini bulabilirsiniz. Boyner kalitesi ve ayrıcalığı ile alış veriş yapmak herkesin hakkı.

Boyner Outlet mağazalarının dağılımı şu şekildedir; İstanbul Maslak Mağazası Noramin İş Merkezi’nde, Hangar Mağazası Yenibosna GAS Outlet’te, Ankara Mağazası Yenimahalle Acity’de, Afyon Mağazası Antalya Kavşağı’nda, Antalya Mağazası Depo Fabrika Outlet Center Altınova’da, Edirne’de, Denizli Mağazası Pekdemir AVM Kınıklı’da, İzmir Mağazası Çiğli Kipa AVM’de, Kütahya Mağazası Eskişehir Yolu Kübaş AVM’de, Manisa’da Manisa- İstanbul Karayolu’nda bulunmaktadır.

Boyner Outlet mağazalarında bulunan ürünler ve markalar mağazadan mağazaya değişiyor. Yani Boyner’de satılan her ürünü, her markayı outlet mağazalarda bulmak mümkün olmayabilir. Fakat daha çok kadın, erkek, çocuk ve genç giyim ürünlerinin Boyner Outletlerde satıldığını söyleyebiliriz. Boyner’in outlet mağazalarında genel olarak bir yıl önce serisi bozulmuş ürünler ve sezon sonundan kalan ürünler satılıyor.

Outlet mağazaların amacı sezon sonunda kalan ve serisi bozulan ürünleri uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturmaktır. Boyner bu anlamda outlet mağazalar içinde en çok ilgi görenler arasında yer alıyor. Bunda ana etken Boyner’in ürün çeşitliliği ve kaliteli marka seçimi. Bu outlet mağazalarından Boyner ürünlerinin hepsini olmasa bile bir kısmını uygun fiyatlarla satın almak mümkün.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: