yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Carrefour Katalog

Carrefour katalogları her yıl değişmektedir ve her yıl kataloğa yeni ürünler eklenmektedir. Carrefour katalogları hem basılı broşür olarak dağıtılmaktadır hem de internet ortamında broşür olarak da hazırlanmaktadır. Carrefour kataloğunda mağazada bulunan neredeyse bütün ürünleri bulabilmektesiniz fakat genel olarak en gözde ürünler, kampanyada olan ürünler ve fırsat ürünler konulmaktadır. Carrefour basılı broşürde çoğu zaman özel ürünler fakat internette bulunan e-katalogta bütün ürünleri bulabilmektesiniz. Carrefour mağazası sadece yıllık olarak değil, aynı zamanda düzenli olarak katalog basımı ve dağıtmı yapmaktadır. Böylece herkesin yeni ürünler ve fırsat ürünler, ayrıca kampanyada olan ürünlerden haberdar olabiliyor. Carrefour aynı zamanda özel bayram katalogları da yapmaktadır. Özellikle Ramazan ayında özel kataloglar bastırarak bayrama özel kampanyaları sunmaktadır.

Carrefour bayrama özel kataloglarda çoğunlukla gıda ürünleri bulunmaktadır. Ramazan ayında özellikle sofralar iftar saatinde donatıldığı için Carrefour’da mutfaklara yardım etmek amaçlı farklı gıda paketleri hazırlamaktadır. Bu paketlerinse özel kataloglarını bastırarak müşterilere sunmaktadırlar. Carrefour müşterini ve ürün tanıtımını çok önemsemektedir ve bu yüzden marka olarak sürekli ayakta durmaktadır ve yükselmektedir. Her ne kadar ürünler değişmese de, Carrefour her ay, yeni bir katalog çıkarmaktadır ve katalogları dağıtarak ürün tanıtımı yapmaktadır. Bunun yanı sıra yeni müşteriler kazanmaktadır ve müşterilere yeni fırsatlardan haberdar etmektedir. Carrefour yılların tecrübesiyle çok iyi yerlere gelmiş bir mağaza olup Türkiye’nin her yerinde artık şubesi bulunmaktadır.

Carrefour marka olarak Türkiye’de çok ilgi görmektedir. Ürünler çok iyi şekillerde korunmaktadır. Carrefour tanıtım ve reklam disiplinini asla bırakmamaktadır ve hiçbir ayı kaçırmadan mağazanın broşür ve katalog basımını yaparak müşterilere sunmaktadır. Ayrıca Carrefour her yıl kurban bayramında kurbanlık satışı yapmaktadır. Carrefour kurbanlık fiyatları her yıl değişim gösterebildiği gibi her yıl belirli büyüklüklere göre sınıflandırılmaktadır. Carrefour ciddi anlamda müşterilerini önemseyen ve müşteri memnuniyetini her zaman yüksek tutmaya çalışan bir mağaza olmuştur. Carrefour’a gelen müşterilerin sayısı katalogları sayesinde her gün artmaktadır ve her gün yeni bir müşteri gelmektedir. Carrefour’a alışveriş yapmaya gelen her müşteri, neredeyse her gün mağazayı ziyaret ederek günlük alışverişini yapmaya gelmektedir. Carrefour personelleri her daim korudukları güler yüzleriyle en iyi kalitede hizmeti vermeye çalışır ve Carrefour kataloglarıyla beraber daha fazla müşteriye ulaşmak için çaba göstermektedir.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: