yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Colin’s Jeans

Colin’s Jeans mağazası 1983 yılında Eroğlu soyadını taşıyan bir aile tarafından İstanbul’da kurulur. Colin’s Jeans ilk açıldığı günden bu yana bütün çalışma prensiplerini koruyarak büyümüştür ve hala da büyümeye devam etmektedir. Colin’s Jeans asıl maddi kaynakların günlük olarak insanların kullandığı ve kısa sürelerde tükettiği giyim, moda ve aksesuar olduğunu düşünerek, giyim sektörüne adım atmıştır. Mağaza birçok giyim, moda ve aksesuar ürünleriyle müşterilerin yıllarca beğenisini kazanmıştır. Colin’s Jeans bütün başarısını, takımına, yılların tecrübesine, verimliliğine ve sürekli olarak farklı ürünler üretmesine borçlu olmaktadır. Colin’s Jeans’in takımı dünyanın her yerindeki modalara bakarak, insanların en çok neyi giydiklerini ve neyi giymesini sevdiklerini düşünerek kendi ürünlerini üretmektedir. Colin’s Jeans’de üretilen bütün ürünler Colin’s Jeans’deki ekibin birbirine olan saygısını simgelemektedir.

Colin’s Jeans ekibi markalarına ve ekibine çok büyük değer vermektedir. Bu da başlı başına markanın yürüyebilmesi ve ürünlerin satılabilmesi için en önemli sebeptir. Colin’s Jeans ekibi bütün müşterilerine gereken ilgiyi göstermeye çalışmaktadır ve bu da markanın müşterilerini ne kadar önemsediğini ve müşterilere ne kadar değer verdiklerini göstermektedir. İnsanlar Colin’s Jeans ürünlerinin alışverişini hem mağazadan hem de internet üzerinden gerçekleştirebilmektedir. Colin’s Jeans’in merkezi İstanbul’da olup Türkiye’de de birçok şehirde bulunmaktadır. Her gün yeni Colin’s Jeans mağazaları açılmaktadır ve daha fazla müşterilere ulaşmaktadır. Colin’s Jeans herkes tarafından sevilen ve kot türü ürünlerin satışını çokça yapan bir marka olmuştur.

Colin’s Jean giyim alışverişini yapabileceğiniz en güzel markalardan bir tanesidir. Mağazanın içerisine girdiğiniz zaman ürün yelpazesinin içinden çıkamaz hale geliyorsunuz. Colin’s Jeans’in ürün yelpazesi çok geniş olmakla beraber, müşterilerin alışveriş yapmak istedikleri seçenekler konusunda zorluk çıkarabilmektedir fakat bu da aslında mağaza için iyi bir şey olmaktadır çünkü böylece müşterilerin birçok ürün seçenekleri bulunmaktadır. Colin’s Jeans genel olarak gençler ve çocuklar tarafından daha fazla ziyaret edilmektedir fakat bütün yaştan herkese uygun ürünler bulunmaktadır. Colin’s Jeans, çalışma prensipleri, personellerin disiplini ve müşterilere olan saygılarından dolayı her zaman markasını yüksek tutmuştur ve yükselmeye de devam etmektedir.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: