yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Colin's Ürünleri

Colin’s Türkiye’de hazır giyim sektörünün öncü markalarından biri olmanın yanı sıra dünya pazarında da adından söz ettiriyor. Turquality akreditasyonu bile tek başına Colin’s’in sınırlar ötesi bir marka olduğunun kanıtıdır. Turquality, Türk Ürünlerinin Yurtdışında Markalaşması ve Türk Malı İmajının Oluşturulması” kapsamında uluslar arası standartlara sahip markalara verilen bir akreditasyondur.

Colin’s başarısını üretim ve hizmet politikasına borçlu. Üretimini yenilikçilik, trendler, kaliteli kumaş ve kesimi ilkesine göre yapan firma, hizmet politikası olarak ise müşterilerine ürettikleri ürünlerle kendilerini iyi hissetme şansı vermeyi amaç edinmiş. Colin’s için kaliteli üretim, ihtiyaçları karşılamak ve müşteri memnuniyeti esas. Colin’s başarısını bu esaslara borçlu.

Sorumlu ve titiz çalışmaların sonucu ortaya çıkan Colin’s ürünlerinden ilk akla gelen jeanler olsa gerek. Zaman ve trendler ne kadar değişirse değişsin jeanler hep hayatımızda. Colin’s de jeanlerin yani kot pantolonların önemini bilerek tasarımlarını yapıyor. Kot pantolonların yanı sıra Colin’s geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Kadın ve erkek için alt giyim, üst giyim, dış giyim kategorilerinde ürünlerini tasarlayan Colin’s bu kategorilerdeki ürün yelpazesini sürekli yenileyerek geliştiriyor. Kot pantolonlar, hırkalar, tshirtler, montlar ya da kemerler, şallar ve çantalar. Dış giyim için neye ihtiyaç duyulabilirse hepsi Colin’s tarafından tasarlanıyor, üretiliyor. Kaliteli, şık, trend, içinde rahat ve mutlu hissedilecek kıyafetler üretmek Colin’s için çok önemli. Fakat bunun yanı sıra Colin’s insan ve çevre sağlığına da önem vererek üretim yapıyor. Kullandığı malzeme ve süreçlerde çevre ve insan sağlığına duyarlı, standartlara uymaya özen gösteren firma sorumlu üretim anlayışından taviz vermiyor.

Şimdi de biraz Colin’s bugün neler yapıyor onlara bakalım. Bugünlerde ilkbahar- yaz 2013 koleksiyonunu sergileyen firma genç, yenilikçi ve enerjik ruhu ile birbirinden çeşitli alternatifler sunuyor. Tshirtler, şortlar, ayakkabılar, elbiseler… İlkbahar ve yaz için ne lazımsa Colin’s’te bulmak mümkün. Colin’s ilkbahar-yaz 2013 koleksiyonunda nane yeşili rengini ön plan çıkartmış. Trend olarak ise “denim on denim” trendine dikkat çeken Colin’s bu tarzı özellikle kotlara çok yakıştırmış. Bunun yanı sıra kamuflaj modası da Colin’s ilkbahar- yaz 2013 koleksiyonunda yer alan terendler arasında.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: