yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
İntersport Kampanya

İntersport mağazaları düzenli olarak kampanyalar gerçekleştirmektedir. Bu kampanyalar müşterilerin daha fazla mağazayı ziyaret etmelerini sağlamaktadır. İntersport her ay farklı kampanyalar yaparak müşterilerin karşısına çıkmaktadır. İntersport’un düzenlediği kampanyalar ayrıca müşterilerin bolca spor alışverişi yapmalarını sağlar. Kampanyalar arasından her yaştan herkese uygun şekilde fırsatlar olmaktadır. Kampanyalardan yararlanmak isteyen bütün müşterilerimiz kampanya ve fırsatları takip ederek mağazaları ziyaret etmektedir. Özellikle sporcular İntersport’ta yapılan kampanyaların çok iyi bilincinde olmaktadır. İntersport kampanyaları kendilerine özgü kampanyalarla her zaman mağazaya hareket getirmektedir. İntersport’ta bulunan ürünlerin hepsi mağazaya ve insanların hayatına renk katarken, kampanyalar mağazayı ve insanların hayatını daha fazla hareketlendirerek canlılık getirmektedir. İntersport kampanyaları herkes için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

İntersport kampanyaları bütün müşterilerin gözde mağaza programı olmuştur. Her ay farklı kampanyalar yaparak sürekli gelen müşterilerin daha sık gelmelerini ve yeni müşterilerinde gelmelerini sağlamaktadır. İntersport ciddi anlamda büyük bir müşteri potansiyeline sahiptir. Kampanyalarla müşteri potansiyeli dahada büyümektedir. İntersport’da bütün ürünlerine dayalı farklı kampanyalar yapılır. Spor aletleri, giyisiler ve farklı aktiviteler için her zaman çeşitli kampanya çalışmaları yapılmaktadır. Kampanyalar İntersport mağazalarının daha başarılı olabilmesi için yardımcı olmaktadır. İntersport hem kendine özgü, hem de bütün mağazalar kendilerine göre farklı kampanyalar düzenleyebiliyor. Mağazalar ellerinde olan ürünlerle kampanya ve fırsat düzenlemeleri yapmak istedikleri zaman, mutlaka İntersport merkezini bilgilendirerek yapmak durumundadır. Onaylandığı takdirde kampanyalar yapılabilmektedir.

İntersport kampanyaları her zaman müşterilerin yüzünü güldüren ve insanların alışverişlerine keyif katan faaliyetlerdir. Kampanyanın düzenli olarak dengeli bir şekilde yapılması çok önemlidir. Kampanyalar hem satışların hızlanması, hem müşterilerin daha sık gelebilmeleri, yeni müşterilerin gelmesi ve yeni ürünlerin tanıtımı için çok önemli bir yer almaktadır. İntersport merkezi her ay yeni kampanyalar yapmaktadır. Bazı yeni açılan İntersport mağazaları için kampanyalar büyük avantaj sağlamaktadır. Özellikle İntersport’ta yapılan bütün kampanyalar çok eğlenceli olup bütün müşterileri keyiflendirmektedir. İntersport mağazaları, hem mağaza olarak hem de internet mağazacılığı olarak müşterilerini önemsediği için her zaman kampanya ve fırsat aktiviteleri yapmaktadır. İntersport mağazaları kampanyalarıyla büyük başarılar göstermiştir ve göstermeye devam etmektedir.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: