yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
İntersport Katalog

İntersport mağazaları her ay yeni kataloglar çıkarmaktadır. Kataloglar mağazada bulunan bütün ürünleri göstermektedir ve aynı zamanda kampanyada olan ürünleride belirtmektedir. İntersport kendi ürünleriyle her zaman herkesin sevdiği spor markalarından bir tanesi olmuşken, katalog tasarımı ve ayrıca katalogta bulunan ürünlerin rengi her zaman müşterileri çekmektedir. İntersport katalog her ay İntersport’a üye olan herkesin evine getirilmektedir. Böylece bütün müşterilerin her zaman yeni ürünlerden ve kampanyalardan haberi olmaktadır. İntersport kataloğu, İntersport mağazaları için çok önemli bir söz konusu olmaktadır. İntersport kataloğu hem baskılı olarak müşterilerin beğenisine sunulmaktadır, hem de internet üzerinden dijital katalog olarak ta sunulmaktadır. İntersport katalog yeni müşterileri çağırmak için de çok büyük bir avantaj sağlar.

İntersport kataloğunda bulunan bütün ürünler mağazalarda ve internet üzerinden de bulunmaktadır. İntersport kataloglarının tasarımları her zaman uzman grafik tasarımcıları tarafından yapılmaktadır ve İntersport yıllarca aynı tasarımcılarla çalışmaktadır. İntersport katalog hem rengi, hem tasarım şekli ve içerisinde bulunan bütün ürünleriyle her zaman müşterilerin ilgisini çekmektedir. Kataloğun tasarımı öyle bir şekilde yapılmaktadır ki, çoğu zaman katalog müşterilerin alışveriş yapma isteğini arttırmak için yetmektedir. Kataloglar her ay değiştiğinden dolayı her ay yeni bir katalog basıma verildiği zaman yeni ürünler ve yeni fırsatları mutlaka barındırmaktadır. İntersport katalogları her ay İntersport mağazalarının başarısını katlamıştır. İntersport katalogları, İntersport mağazaların başarısına başarı katarak büyümesine neden olmuştur.

Her mağazanın kataloğu olduğu gibi İntersport mağazalarının da çok hoş tasarımlı katalogları bulunur. Her ay katalog içerisinde bulunan ürünlerin değişmesi, yeni ürünlerin eklenmesi ve yeni ürünlere yapılan kampanya ve fırsatların tanıtılmasıyla, İntersport kataloğu her zaman mağazanın büyümesine yardımcı olmuştur. İntersport katalogları her zaman İntersport’un çalışma politikalarına paralel hareket ederek her zaman müşteri memnuniyeti için çaba göstermiştir. İntersport mağazalarında bulunan kataloglar müşterilerin soru, sorun, şikayet ve talepleri için de ayrıca bir bölüm bulundurmaktadır. Kataloğun bu bölümdeki bilgileri kullanan İntersport müşteri temsilcileri, İntersport mağazalarının kendisini geliştirebilmesi konusunda her zaman yardımcı olmuştur. İntersport katalogları yılların tecrübesiyle, kendi başına bile ürünlerin satışını sağlayabilmektedir.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: