yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Kiler Fiyat Listesi

Kiler İndirim Marketleri günümüzde indirim mağazaları arasında önemli bir pozisyonda yer almaktadır. Ülkemizdeki diğer indirim marketleri ile kıyaslandığında Kiler, güvenilir oluşumuyla dikkat çekmektedir.

İndirim marketlerindeki en önemli unsur, bilindiği üzere fiyatlardır. Kiler fiyat listesine göz attığımızda gerçekten önemli indirimlerle karşılaşıyoruz. Bu indirimler dört ana başlık altında toplanmaktadır. Bunlar katalog ürünleri, günlük indirimler, hafta sonu indirimleri ve kampanyalardır.

Kiler fiyat listesi kataloğundaki fiyatlar 15 günlük süre için geçerlidir ve her 15 günde bir yenilenmektedir. Müşteri bilgileriniz doğrultusunda kataloglar tarafınıza periyodik olarak ulaştırılır. Kiler günlük fiyat listesi haftanın her Çarşamba ve her Perşembe olmak üzere 2 günü geçerli olmaktadır. Günlere özel indirimler yer almaktadır. Örneğin bu hafta sebze meyve ve şarküteri bölümündeki indirimlerimize göz atabilirsiniz. Haftalık indirimlere göz atacak olursak, içinde bulunulan haftaya özel bir kiler fiyat listesi yayınlanır. Bu listede sadece o haftaya ait indirimler bulunur. Ayrıca dönem dönem özel ürünlere ve ürün kategorilerine uygulanan kampanyalar mevcuttur. Tüm bu bilgilere marketlerimizden, müşteri hizmetlerimizden veya en hızlı şekilde web sitemizden ulaşabilirsiniz. Kiler fiyat listesine göz atmadan alış veriş yapmamanızı tavsiye ederiz.

Bir diğer konu da Kiler fiyat listesine eklenen güncel ürünlerin, rakipleri karşısındaki durumudur. Piyasaya göz gezdirdiğimizde Kiler Mağazaları’nın birçok üründe rakiplerinden daha uygun fiyatlara sahip olduğunu görüyoruz. Kiler mağazalarının öncelikli amacı, ürünleri son kullanıcıya bile toptan fiyatına satabilmek istemesidir. Bu sayede indirimli ürünleri evinize, esnaf fiyatından almanız mümkün olabilmektedir. Çarşı Pazar gezerek, hijyenik açıdan sağlıksız veya kaliteden ödün verilmiş ürünleri almak yerine, aynı fiyatlara kiler mağazalarından kaliteden ödün vermeden istediğiniz tüm ürünleri satın alabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Sizlere kaliteyi uygun fiyata vermek öncelikli vazifeleri arasındadır.

Kiler mağazalarını tercih ettiğiniz süre boyunca, müşteri ilişkileri ekipleri sizlere daha iyi hizmet verebilmeleri açısından sizlerle sürekli irtibat halinde olacak, taleplerinizin uygulanması için gerekli çalışmayı yürüteceklerdir. Bu sayede Kiler fiyat listesi çalışmalarına hem katkıda bulunacak hem de indirim almak istediğiniz ürünleri seçebilme özgürlüğüne sahip olacaksınız. 

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: