yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Kiler Katalog

Kiler mağazalarının ülkemizde hızla yaygınlaşması, kaliteli ürün portföyü, yüksek standartlara sahip mağazaları, hijyenik koşullarda çalışması ve en önemlisi uygun fiyatlarının bir sonucudur.

Uygun fiyatlara ulaşmanızın en hızlı yolu Kiler kataloglarına sahip olmanızdan geçer. Kiler katalogları sayesinde fiyatlardan hem hızlı şekilde haberdar olur, hem de güncel kampanyaları değerlendirmiş olursunuz. Kataloglarda yer alan bilgilerden örnekler vermemiz gerekecek olursa; güncel firma kampanyaları, güncel fiyatlar, çoklu indirim kampanyaları, hediyeli ürün kampanyaları, sabit fiyat bilgileri ve geçerli kampanya dönemine ait tüm fiyat bilgilerini bulabilirsiniz.

Sürekli ve kayıtlı müşterilerin talep etmeleri halinde adreslerine düzenli olarak Kiler katalogları teslim edilmektedir. Bu sayede fiyatlar her zaman ayağınıza kadar teslim edilmektedir. Dilerseniz bu kataloglara mağazaya alışverişe gittiğinizde de sahip olabilir, e-mail olarak teslim alabilir veya web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kiler katalogları okunması kolay, anlaşılır ve sade bir şekilde hazırlanmaktadır. Müşterilerin akıllarında soru işareti yaratacak durumlara izin vermezler. Kiler kataloğunda farklı mağazada farklı bir fiyatla karşılaşma ihtimaliniz yok denecek kadar azdır. Ola ki böyle bir durumla karşılaştığınız takdirde, öncesinde düzeltme açıklaması yapılmamış ise katalog fiyatları geçerli olmaktadır. Kiler mağazaları olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuklarından kazançları ikinci planda yer almaktadır.

Kiler mağazaları, gerek kiler katalogları, gerekse diğer fiyat listeleri olsun, müşterilerine her zaman kaliteli ve doğru çözümü hızlı ve uygun fiyatla sunma amacıyla hareket etmektedir. Müşterisini hiçbir surette mağdur etmez. İtibar kaybının para kaybı olduğunu bilir. Müşterilerin mutlak memnuniyeti gözetilir, en iyi reklamın müşteri memnuniyeti olduğunu düşünür. Müşterisine rahat ve huzurlu bir alışveriş ortamı sunar. Mağazalar her zaman düzenli, temiz ve ferahtır. Yerine getiremeyeceği sözleri asla vermez. Sunamayacağı ürünleri kiler kataloglarında barındırmaz. Eğer bir ürün katalogda yer almış ise bir şekilde müşterinin bu ürüne sahip olmasını sağlar. Kiler mağazalarını tercih ettiğiniz için asla pişman olmazsınız. 

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: