yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Kipa Elektronik

Kipa mağazaları kurulduğu günden bu yana çeşitli kategorileri, çeşitli departmanlar altında müşterileri ile buluşturmaya devam etmektedir. Genelde gıda satışları ile ön plana çıkıyor gibi bilinse de aslında gıda dışı ürünlerde de Kipa mağazaları bugün söz sahibir.

Gerek yaptığı kampanyalarla, gerekse uygun fiyatlarıyla müşterilerine kaliteyi ucuza satma prensibinden yola çıkan Kipa, bugün elektronik ürün satışlarına da devam etmektedir. Kipa elektronik ürünlerde ürün çeşitliliğini her gün biraz daha artırmaktadır. Müşterilerine hem tek çatı altından tüm ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlamak adına, hem de elektronik ürünleri de uygun fiyata elde edebilmeleri konusunda Kipa elektronik satışına da yoğunlaşmıştır.

Konusunda uzman, ne sattığını bilen satış ekibiyle birlikte, kipa elektronik ürünler konusunda müşterilerine elinden geldiğince yardımcı olmakta, müşterinin gerçekten ihtiyacı olan doğru ürüne sahip olmasını sağlamaktadır. 2003 yılında Tesco ile yaptığı birleşmenin ardından, Kipa elektronik ürün satış payının arttığını gözlemleyebiliriz. Tesco firması, perakende mağazacılıkta bugün dünyanın lideri konumundadır. Tesco’nun farklı ülkelerde ortaklık yaptığı farklı mağazalar da bulunmaktadır. Bu deneyimi sayesinde Türkiye’de Kipa mağazaları ile yaptığı ortaklıkta doğru ürün satışına odaklanmış ve ortaklığın kar etmesine büyük katkıda bulunmuştur.

Elektronik ürün satışı konusunda deneyimli olan Tesco firması, Kipa elektronik satışlarının artmasında temel taştır. Bugün mağaza cirolarının büyük marjı elektronik ürün satışlarından gerçekleşmektedir. Kipa, sattığı diğer ürünlere olan özverisini yitirmeden, elektronik portföyünü günden güne genişletmekte, gelecekte belki sadece kipa elektronik konsepti altında ekspres mağazalar kurabilecektir. Müşterilerin talepleri bu doğrultuda önemli yer teşkil etmektedir.

Kipa elektronik ürünler ile ilgili de çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Kampanyaları yakaladığınız takdirde çeşitli ürünlere çok cazip avantajlar ile sahip olabilirsiniz. Kampanyaları kataloglardan veya internet üzerinden takip etmeniz, bu avantajları kaçırmamanız açısından büyük önem teşkil etmektedir. Günümüzde elektronik ürünlerin pahalılığından şikayet etmeyen olmadığını düşündüğümüzde, kimsenin bu avantajlardan faydalanmak istemeyeceğini düşünemeyiz.

Gelecekte, Kipa elektronik departmanları, mağazalarda daha büyük departmanlar işgal edeceğe benziyor. Bu olay elektroniğe meraklı müşterilerin hoşuna gidecektir diye düşünüyor, elektronik avantajlarından faydalanmanızı diliyoruz. Unutmadan tekrar edelim. Kipa elektronik ürün satışlarından faydalanın.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: