yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Kipa Katalog

Kipa mağazaları son yıllarda ucuz marka kategorisinde ön plana çıkmaktadır. Ucuz market trendinin ülkemizde de yaygınlaştığı son yıllarda, Kipa başarısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Kipa kataloglarına göz attığımızda, ürünlerin fiyatları ilk olarak gözümüze çarpıyor. Fiyatların düşüklüğü ile ön planda olan Kipa katalogları, düşük fiyatlarını Kipa’nın vizyonuna borçludur. Kipa’nın kuruluş amacı, müşterilerine kaliteyi ucuza sunmaktır. Bu doğrultuda çalışmalarına devam etmektedirler.

Kipa ticaret hayatına ilk olarak İzmir’de başlamıştır. O günlerden bu günlere Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde mağaza açmaya devam etmiştir. Bugün 24 ilde toplam 191 mağaza ile ticaret hayatına devam eden Kipa, önümüzdeki günlerde mağaza açmaya devam edecektir.

Ucuz fiyatları en yakın ve en hızlı şekilde takip etmek için Kipa Kataloglarından faydalanabilirsiniz. Kipa katalogları, alırken kazanmak açısından çok önemlidir. Alış verişe karar vermeden önce Kipa kataloglarını incelediğinizde, özellikle hangi ürünlerden ne kadar alımda ne derece avantajlı olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Güncel kampanyalar, özel indirimler, çoklu alım indirimleri, dönemsel indirimler vb. kampanyalar için Kipa kataloglarını önemle incelemeniz gerekmektedir.

Ayrıca Kipa kataloglarında karşılaştığınız fiyat yanlışlıklarından, gereken düzeltme mağazada yayınlanmadığı takdirde mağazalar sorumludur. Katalog fiyatından alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Güncel banka kampanyaları, ödeme kolaylıkları, üyelerimize ve kart sahibi müşterilerimize ilişkin tüm bilgileri, yine Kipa kataloglarından elde edebilirsiniz. Müşteriler için azami önem taşıyan haftanın indirimleri yine katalogların önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.

Mağazaya özel müşteri olarak kayıt olunduğunda veya mağaza kartı talep edildiğinde, Kipa Katalogları adresinize ücretsiz olarak yollanmaya başlar. Katalogları mağazadan da tedarik edebilirsiniz. Kataloglar ile ilgili herhangi bir sorununuzu, mağaza müşteri ilişkileri ekibine bildirebilirsiniz. Müşteri ilişkileri personeli her zaman mağaza müşterilerinin refahını öngörmekle yükümlüdür. Kipa, müşterilerini bir iş ortağı gibi görür ve onların daimi çalışma hayatı için azami gayreti gösterir. Ucuz fiyat politikası bunun en büyük örneğidir.

Müşteri ilişkileri ekibine, mağaza içerisinden, telefon ile veya internet ortamından mesajlarınızı iletebilirsiniz. Müşteri ilişkileri çalışanları en kısa sürede tarafınıza döner, gerek katalogla ilgili gerekse mağaza ile ilgili sorunlarınıza çözüm üretmek için ellerinden geleni yaparlar. Kipa’nın müşterilerle olan ilişkileri gerçekten başarılı durumdadır.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: