yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Kipa Ürünleri

Kipa mağazaları ticaret hayatına 1992 yılında başladığından bu yana her zaman müşterilerinin kaliteyi ucuza almasına önem vermiştir. Bu konudan yola çıkarak kendi ürünlerini ürettirip satmaya karar veren Kipa, Kipa ürünleri satışına başlamış ve müşterilerinin maliyetlerinde önemli azalmalara olanak sağlamıştır.

Kipa mağazalarına gittiğinizde reyonları dikkatle incelemenizi öneririz. Kipa ürünlerine özellikle dikkat etmelisiniz. Bu ürünleri öteki markalarla kıyasladığınızda, fiyat olarak aşağıda olduğunu görürsünüz. Kipa ürünlerinin ucuz olması sizi yanılgıya düşürmesin. Bu ucuzluğun Kipa ürünlerinin kalitelerinin düşük olduğu anlamına gelmez. Reklam, ambalaj, raf kirası vb. gibi maliyetlere sahip olmayan Kipa Ürünleri, bu avantajlarını satış fiyatlarına yansıtmakta, böylece müşterilerinin kaliteyi ucuza almalarına olanak sağlamaktadır. Birçok kategoride Kipa ürünlerine rastlayabilirsiniz. Kipa ürünleri de kendi içlerinde ayrılmaktadır. Bunlar; Kipa Bütçe Markalı Ürünler, Kipa Marka Ürünler ve Tesco Ürünleridir. Kipa'da her yıl kurbanlık atılı da yapılmaktadır.

Kipa Bütçe markalı ürünlerle kategorinin en ekonomik ürünlerinini elde edebilirsiniz. Reklama ve özel ambalaj dizaynlarına para ödenmediği için bu ürünler en uygun fiyatlı ürünlerdir. Kipa Bütçe markalı ürünler günlük ihtiyaçlar doğrultusunda ağırlıklı ana ürün gruplarında yer almaktadır. Kipa denetim standartları gözetilerek üretilen bu ürünleri güvenle tüketebilirsiniz. 

Kipa markalı ürünler, bir diğer deyişle en çok bilinen Kipa ürünleri, ekonomik ürünlerden kalite olarak bir üst seviyededir. Fiyat olarak da seviyesi yükselen bu ürünler, aynı kalitedeki özel markalar ile kıyaslandığında, yine de özel markaların fiyatlarından önemli derecede aşağıda kalmaktadır. Kaliteden ödün vermeden fiyatın azaldığı yegane ürünlerdir.

Tesco markalı ürünler ise, ağırlıklı olarak gıda dışı ürünlerden oluşmaktadır. Yurt dışındaki Tesco mağazalarında yoğun talep gören ürünler, bu kategoriyi oluşturmaktadır. Bu kategorideki Kipa ürünleri, elektronikten ev eşyalarına, zücaciye ürünlerinden kırtasiye ürünlerine kadar bir çok kategoriye ayrılmaktadır.

Kipa ürünleri, müşterilerin hayatını kolaylaştırmak, alım gücünü yükseltmek ve kaliteyi ucuza elde ettirmek amacıyla Kipa mağazalarındaki yerini korumaya devam etmektedir. Ürün gamını geliştirmeye devam eden Kipa mağazaları, özel ürün satışlarıyla da yüksek cirolar elde etmektedir.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: