yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Mango Katalog

Mango’ya ait özel Mango katalogları bulunmaktadır. Bu kataloglar her ay değişerek müşterileri farklı ürünler, yeni ürünler, fırsat ürünler, kampanyalar ve indirimli olan ürünler hakkında haberdar etmektedir. Mango’ya üye olan müşterilere her ay yeni kataloglar gönderilmektedir. Böylece müşteriler önce katalogları inceleyerek mağazalara gitme şansını yakalayabiliyorlar. Mango kataloğun her ay değişmesi Mango giyim mağazalarının aslında ne kadar iyi bir çalışma gerçekleştirdiğini göstermektedir. Mango katalogları öyle bir şekilde tasarlanmıştır ki etkilenmemek mümkün değildir. Mango aylık katalogları her zaman renkli olup bütün ürünlerini canlı renklerle tanıtmaktadır. Mango kataloglarına aynı zamanda internet üzerinden de ulaşılabilmektedir. İnternetteki kataloglarla basılı Mango katalogları her zaman aynı olmaktadır fakat internet üzerindeki kataloglarda eski ve yeni olmak üzere bütün ürünler bulunmaktadır.

Mango her ay yeni kataloglar çıkarmakla beraber, özel sezon kataloglarıda çıkarmaktadır. Mango kataloglarının sezonluk kataloglarıyla o sezonda nelerin çıkacağını müşteriler sezon başlamadan önce öğrenebiliyorlar. Bu da Mango mağazaları için aslında büyük bir avantaj olmaktadır çünkü böylece müşteriler mağazalardan neler almak isteyebileceklerini görebiliyorlar. Mango katalogları o kadar renklidir ki müşteriler etkilenip katalogta bulunan bütün ürünleri almak isteyebiliyorlar. Mango katalogların ürünleri satabilmesi çok büyük bir başarıdır. Mango katalogları müşteriler mağazaya uğramadan satışlarını yapmaktadır ve mağazaya gittiklerinde müşteriler ürünlerini bularak sadece alışverişlerini yapıyorlar ve geriye kalan zamanlarını mağazayı gezerek geçiriyorlar.

Mango kataloğun değeri çok büyüktür çünkü kataloğun kendisi ürünleri satabilme yeteneğine sahiptir. Bu Mango yönetiminin başarısını sergilemektedir. Mango katalogları her ay ve her sezon büyük bir başarı sergilemektedir ve asla başarısını düşürmemektedir. Mango kataloglarında bulunan ürünlerin hepsi hem internette hem de mağazada bulunmaktadır, dolayısıyla müşteriler seçimlerini yaptıktan sonra kolaylıkla istedikleri ürünleri alabilmektedir. Mango kataloglarının yaptığı aslında sadece ürünleri tanıtmak fakat öyle bir şekilde katalog tasarlanıyor ki tanıtım elemanlarına bile gerek kalmadan satışlar yapılıyor. Mango kataloglarının sergilediği başarı her giyim mağazasında görülmemektedir. Mango kataloglarında kullanılan renk, basım, ürünleri tanıtan mankenlerle bir bütün sağlamaktadır ve her zaman müşterilerini büyüleyerek bütün ürünlerini satmaya başarmaktadır. Mango katalogları her zaman bakılmaya değer katalog ürünlerinden bir tanesidir.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: