A101

Türkiye genelinde geçerli olan A101 broşürlerini görüntülemektesiniz.
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

A101

A101, özellikle son yıllarda A101 ürünleri ile pazarda oldukça ciddi bir pay edinen market zincirlerinden bir tanesidir. Türkiye genelinde büyük bir tedarik altyapısına sahip olan A101, aynı zamanda belirli aralıklarla düzenlediği A101 Aktüel ürün kampanyaları ile, potansiyel müşteri kitlesinin ilgisini çekmekte. Özellikle gıda ürünlerinde ciddi indirimlerin dahil olduğu broşürler yayınlayan en avantajlı A101 kampanyaları, ebrosur.com’un hem anasayfasından, hem de il sayfaları aracılığı ile ulaşabileceğiniz broşürlerden rahatlıkla takip edilebilir. Market zinciri olmanın bazı konularda yarattığı zorluklar mevcuttur. Her şubede ve mağazada geçerli olacak kampanyalar ve buna bağlı kataloglar organize etmek gerekmektedir. A101 de bu market zincirlerinden bir tanesidir. Bir çok A101 Aktüel fırsatları da, belirli zaman aralıklarında aylık ya da haftalık olmak üzere eBroşür’de yerini alıyor. Ayrıca internet sitemizde, size en yakın A101 şubesini rahatlıkla bulabileceğiniz gibi, varsa sadece o şubede geçerli olan katalogları da görebiliyorsunuz.

A101, bilindiği üzere ciddi bir altyapıya ve dağıtım gücüne sahip olduğundan, satış yaptığı ve sergilediği ürün portföyü de buna bağlı olarak büyük rakamlarda çeşitlilik göstermektedir. Diğer bir çok market zincirinden farklı olarak bu markanın mağazalarında, sadece gıda ürünleri odaklı olmayan bir çok farklı markanın ürününe ve bunların da değişik çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Bir çok A101 ürünleri de, internet sitemizde sergilenen broşürlerin ilgili kısımlarında bulunmaktadırlar. Gerek bu ürünlerin fiyatlarına, gerekse nitelik ve bilgilerine sitemiz içerisinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir önceki paragrafta da üzerinde ısrarla durduğumuz gibi, bunca ürün çeşitliliğini bünyesinde barındıran bu kuruluş, zaman zaman yaptığı ya da organize ettirdiği fırsatlarla, kullanıcıları etkilemeyi başarmış ve müşteri deneyimini arttırmaya yönelik ciddi adımlar atmıştır. Özellikle her yeni broşüründe farklı fırsatlara yer verilmesine gayret edilmesi, şirketin bu yöndeki müşteri memnuniyeti politikasını da açıkça gösteriyor. Bir çok farklı alışkanlığa sahip, farklı insanları çatısında toplamayı başarmasındaki en önemli etkenlerden birisinin de, A101 fırsatlarının da olduğunu ifade edebiliriz.

Tabii ki, tüm bu fırsat ürünlerinin içerisinde barındığı katalogların duyurulmasında da ciddi bir iş yükü oluşmakta. A101 reklamları, her ne kadar marka bilinilirliğini kuvvetlendirme yönünde ciddi bir katkısı olsa da, broşürlerin düzenli bir şekilde kullanıcı tarafından okunabilmesi ve buna bağlı olarak alışveriş hacminin genişletilebilmesi de biraz daha farklı bir alana giriyor diyebiliriz. eBroşür ekibi olarak bu konudaki çalışmalarımızı titizlikle devam ettirerek, A101 ile iletişimi üst düzeyde koruyarak, oluşturdukları tüm kampanya kataloglarını anında siz ziyaretçilerimizin huzurlarına sunuyoruz.

A101 Aktüel

A101 Aktüel ürünler broşürü her hafta Aldın Aldın, Haftanın Yıldızları ve çok al az öde broşürleri olarak yayınlanmaktadır. A101 Türkiye genelinde online satış yaparak de e-ticaret sektöründeki yerini almıştır. A101 Aktüel broşürü her hafta perşembe günlerinden itibaren geçerli olacak şekilde bir sonraki hafta çarşamba gününe kadar Aldın Aldın broşürünü yayınlamaktadır. Ayrıca A101 Haftanın Yıldızları broşürü de her hafta cumartesi gününden itibaren geçerli olmaktadır. Haftanın Yıldızları broşürü de bir sonraki haftanın cuma gününe kadar geçerli olmaktadır. Bu iki broşüre ek olarak A101 Çok Al Az Öde kampanya broşürü ile de birden fazla alımlarda geçerli olan kampanyalı ürün fiyatlarını sunmaktadır. A101 Aktüel ürünler kataloğunu takip ederek her hafta perşembe A101'de neler indirime girmiş görebilir ve tek tıkla takip edebilirsiniz.

A101 Markaları

İçecek Markaları Bi, Keyfe Türk Kahvesi, Cafex, Dooy, Sıfır, Karadem, Serinoba

Süt ve Sütlü Mamuller Hanımdan, Ahir, Birşah, Bozbeyi, Milkino, Milkten, Peynes, Tarabya

Bakliyatve Unlu Mamülleri Yöremce, Bendo, Dorbi, Nimet, Ovadan, Yeğenler

Kahvaltılıklar Balye, Bolmix Reçel, Burch, Çokça, Findux, Hun, Lets Quick, Şokoley, ZEO

Bisküvi ve Şekerleme Vince Çikolata, Kekspır, Xroll, Pıt Pıt, Vegilet, Hürmet Bisküvi, Vini Gofret

Konserve ve Baharatlar Wawa, Çokça, Diyar Baharat, Galle, Petek Beyaz Kristal, Samire

Deterjan ve Temizlik Ürünleri Wind, Brid, Bionet, Çiçeğim, Clean-Fun

3.5 Toplam 706 değerlendirme

Kategoriler

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: