Arçelik

Türkiye genelinde geçerli olan Arçelik broşürlerini görüntülemektesiniz.
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

Arçelik

Beyaz eşya ve küçük ev aletleri dendiğinde ilk akla gelen markalardan biri olan Arçelik kampanyaları ile de dikkat çeken markalardan biridir. Yılın pek çok ayında çeşitli kampanyalar düzenleyen marka bazen minimum ücretler ile evinizin tüm beyaz eşya ihtiyacını karşılamanızı sağlıyor, bazen de satın aldığınız bir ürün için hediyeler kazanmanıza olanak tanıyor. Kalitesi ve uzun ömürlü ürünleri ile dikkat çeken bu markanın kampanyalarını öğrenmek için düzenli olarak satış bayilerine uğramanıza hiç gerek yok. İnternet sayesinde tüm kampanyalar anında karşınıza olabilir.

Bunun için yapmanız gereken yalnızca tüm popüler marka ve mağazaların broşürlerini düzenli olarak incelemenize olanak tanıyan ebrosur.com adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Belirli periyotlar ile hem kampanyalarını hem de ürün fiyatlarını güncelleyen Arçelik kataloğu da bu adresi ziyaret ettiğinizde inceleyebileceğiniz onlarca farkı kataloglar arasında yer alıyor. Söz konusu beyaz eşyalar olduğunda alışveriş öncesi mutlaka titiz bir inceleme yapmanız gerekiyor. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan ürün modelini bulmak için de kataloglara göz gezdirmeniz en sağlıklı tercihi yapmanızın doğru yolu olacaktır.

Kataloglarda sadece Arçelik marka ürünlerin fiyatları ve fotoğrafları yer almıyor. Arçelik ürünleri hangi teknik özellikleri taşıdığından boyutlarına, renk seçeneklerinden ödeme seçeneklerine kadar pek bilgileri bu kataloglardan öğrenebiliyorsunuz. LCD televizyonlar, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri gibi çok satılan ürünler piyasada yüzlerce farklı model ile sizlerin beğenisine sunulmuş durumda. Bu modellerin hangilerini seçmeniz gerektiğini ancak tüm özelliklerini öğrendiğiniz ürünler arasından seçim yaparak bulabilirsiniz. Yani kataloglar bir anlamda sizin doğru tercihi yapmanızı sağlıyor.

Bu arada Arçelik fırsatları ile de adından sıklıkla söz ettiren bir markadır. Bu fırsatlar minimum ödeme yaparak kullandığınız beyaz eşyaların tamamını değiştirmenizi sağlayabilir. Ancak elbette fırsatlardan yılın tüm aylarında faydalanamıyorsunuz. Belirli bir tarih içerisinde geçerli olan fırsat kampanyalarını kaçırdığınızda üzülmek istemiyorsanız ebrosur.com adresine düzenli aralıklarla girmeniz gerekiyor. Böylece tek tıkla broşürleri bilgisayarınıza indirme gereği duymadan inceleyebileceksiniz.

Bu adresin diğerlerinden en büyük farkı, broşür içerisinde yazan tüm bilgileri okuyabiliyor olmanızdır. Büyük boy olarak PDF formatında yer alan broşürleri rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Televizyon kanallarında da sıklıkla gördüğünüz Arçelik reklamları hakkında daha detaylı bilgileri öğrenmek için adresiniz yine aynı web sitesi olacak. Sadece broşürler ile değil kampanya ve reklamlar ile de ziyaretçilerini bilgilendiren bu adres üzerinden reklamda söz konusu olan ürünlerin özellikleri veya kampanyaların koşullarını öğrenebiliyorsunuz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: