Banio Yapı Market

Türkiye genelinde geçerli olan Banio Yapı Market broşürlerini görüntülemektesiniz.
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

Banio Yapı Market

Banio Yapı Market, serüvenine ilk olarak 1993 yılında toptan satış sektöründe hizmet veren Özka Yapı Ltd. Şti. ile başladı.

2008 yılında yatırımlarına perakende sektörünü de ekleyerek, Banio markasıyla 2000 m2 kapalı alana sahip ilk mağazasını açtı.

Aradan geçen 2 yıl gibi kısa bir süre içerisinde 5000 m2 kapalı alana sahip Uncalı mağazasını, ve 2011 yılında yine 5000 m2 kapalı alana sahip Lara Mağazasını hizmete sundu.

2013 yılına girerken 6 milyon liralık yatırımla merkez şubesini, içinde Çocuk Eğlence Merkezi, Restoran gibi yeni hizmetlerin de olduğu ve yapı şeklinde mimamirisiyle de dikkat çeken Aspendos şubesine taşıdı.

Banio Yapı Market bugün, 3 mağazası ve 200'e yakın çalışanı ile Antalya'nın yapı market sektöründeki yükselen değeridir.

30.000'den fazla ürün seçeneği ile ev, bahçe ve atölye ile ilgili tüm ihtiyaçları karşılayabilecek ürün portföyüne sahiptir.

Banio Yapı Market, perakende satışların yanı sıra, toptan satışlarıyla da birçok kurum ve kuruluşa hizmet vermektedir.

Misyonumuz, yerel olarak çıktığımız bu yolculukta hızla gelişen ve büyüyen global ekonomik dünya düzeni içerisinde önce şirketimizin, sonrasında ülkemizin hak ettiği yeri alması amacıyla proaktif politikalar gütmek, marka değeri oluşturmak, orta vadede ulusal politikalara ve iş anlaşmalarına ulaşmak, uzun dönemde ise uluslararası marka değerini meydana getirmektir.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: