Baumax

Türkiye genelinde geçerli olan Baumax broşürlerini görüntülemektesiniz.
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

Baumax

Ev geliştirme malzemeleri başta olmak üzere yaşam için gerekli olan her şeyi bulabileceğiniz yapı marketi olan Baumax, Türkiye Orta ve Doğu Avrupa da yaygın olarak faaliyet göstermektedir. Dünya genelinde yaygın tedarikçi alt yapısına sahip olan Baumax Yapı Market’i Gördüğü talep üzerine Türkiye’deki mağaza sayısını artırmayı planlamaktadır.” Büyük değerler, düşük fiyatlar “ sloganı ile ilgi çeken Baumax reklamları gerçek anlamda kaliteli yapı malzemelerini, düşük fiyatlarla sahip olunabileceğinizi ifade etmektedir.

37 yıldır yapı market sektöründe faaliyet göstermekte olan Baumax mağazaları, “kendin yap” kavramının öncülerinden olmuştur. 2010 yılında Türkiye pazarına girmiş olan mağaza eviniz, işyeriniz hatta yaşamda ihtiyaç duyabileceğiniz birçok bulabileceğiniz ferah konseptli geniş mağazalar ile hizmet vermeye devam ediyor.

En profesyonel ustalardan en amatör kendi işini yapmak isteyenlere, en yetenekli sanatçılardan, en yeni hobicilere kadar geniş bir kitleye hitap etmekte olan market, düzenli olarak her ay Baumax kataloğu yayınlamaktadır. Baumax mağazalarında bulabileceğiniz bu kataloglarda yapı markette yer alan Baumax ürünleri ile ilgili bilgileri kapsamaktadır.

Baumax Yapı Marketlerden satın alacağınız uygun fiyatlı ve yüksek katle ürünlerle kendi onarım ve inşaat işlerini yapabileceğiniz gibi Baumax Hazır Usta sistemi ile her türlü yer ve duvar döşemelerinin yapılması, boya badana işlemleri, pencere ve kapıların montajı, doğalgaz projelendirme ve kombi montajı, su tesisatı kurulumları, elektrik tesisatı kurulumları, mantolama ve bahçe işleri hizmetlerini de bulabilirsiniz. Ayrıca Baumax yapı markette yer alan renk karışım merkezinde hayalinizdeki rengin kısa sürede oluşturularak müşterilere sunulur.

Yapı, teknik, evim ve bahçem bölümleri ile birçok kategoride binlerce çeşidi bulunan Baumax ürünleri ile ilgili en güncel bilgileri ve tüm Baumax fırsatları detaylarını eBroşür.com’un ana sayfasından, ya da il sayfaları aracılığı ile ulaşabileceğiniz broşürlerden rahatlıkla takip edilebilirsiniz. Birçok alanda ihtiyaç duyacağınız binlerce ürünü bulabileceğiniz Baumax mağazalarında yer alan başlıca hizmetler; anahtar teslim proje, montaj, nakliye, garanti, makine kiralama, halı overlok, perde dikimi, resim çerçeveleme ve ahşam kesim gibi ihtiyaç duyabileceğiniz birçok hizmeti de müşterilerine sağlamaktadır.

Marka bilinirliği ve Baumax hizmetleri ile ilgi bilgi vermek amaçlı Baumax reklamları müşterilerine ulaşmakta başarılı bir yol oluşturmakla birlikte Baumax kampanyaları ile ilgili tüm detayları eBroşür.com adresinden de edinebilirsiniz. Özellikle kendi inşaat ve tadilat işlerini yapmak isteyenler ve hobi meraklıları için kaliteli ve pratik ürün çeşitliliğine sahip Baumax yapı marketin baumax akademi bölümünde bulunan detaylı bilgiler yol gösterici rol oynamaktadır.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: