Bim

Türkiye genelinde geçerli olan Bim broşürlerini görüntülemektesiniz.
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

Bim

BİM mağazalar zinciri Türkiye’nin 2011 yılından beri bir numaralı gıda perakendecisi konumunda ve bu liderliğini sağlamlaştırarak sürdürüyor. Hepimizin evinin yakınlarında bir bazen birden fazla BİM mağazası olması da bunun en büyük göstergelerinden. Hepimizin hatırladığı “Bin BİM” sloganından bu yana sadece birkaç yıl geçmesine rağmen BİM Marketler zinciri hedeflerini yüksek tuttu. Bir milyar liradan fazla bir fiyata yakın zamanda el değiştiren BİM istikrarlı büyümesini daha da hızlandırdı. Şu an da neredeyse her mahallede bulunan BİM marketlerinin sayısı 3600’ü geçmiş durumda.

Sadece yirmi bir mağazayla hizmete başlayan ve hizmet anlayışını koruyan BİM marketleri bir numara olmanın yanı sıra yurt dışına da açılmış durumda. Fas’ta da mağazaları olan BİM %45 civarı hissesi halka açık bir şirket. Bu halka arzın BİM’e getirdikleri ise gelen destekle 1500-200 civarı mağazasını çok kısa bir sürede hizmete sokması olmuştur. Yıl 2013’ü geçtiğinde BİM yedi milyar TL’yi geçen bir ciroya sahip ve tartışma olmaksızın Türkiye’nin en büyük perakendecisi. A101 marketler zinciri en büyük rakibi gibi gözüken BİM, tüm rakiplerinden daha yüksek ciroya sahip.

“Hard Discount” olarak adlandırılan sistemi felsefesi olarak benimseyen BİM, belli miktarda ürünü, yaklaşık 600 civarı, her türlü masrafı kısıp en aza indirerek müşterilerine sunuyor. Masrafları azaltmanın getirisi olarak BİM hiçbir mağazada bulamayacağınız uygun fiyatlara sahip. Bu kadar büyük bir market elbette daha da uygun ürünler satabilmek adına BİM AŞ adı altında kendi ürünlerini de BİM mağazalarında pazarlamaktalar.

Hepimizin belki de BİM ilk hayatımıza girdiğinde bir mağaza böyle olur mu dediğimiz şeyler vardı beli de halen var. Ancak BİM bunları hep müşterilerine ürünlerini en uygun fiyatlarla sunmak için yapıyor. Örneğin BİM mağazalarında oldukça sade bir tasarım olmasının yanı sıra ürünler kartonlarıyla beraber raflara konulmakta. Bu sayede zamandan tasarrufun yanı sıra ürünün ambalajına para ödeyeceğimize ürünün kendisine para öderiz.

Herkesin yakından takip ettiği BİM mağazaları hayatımızın tam içinde. Buna uygun olarak Türkiye’de aslında çok da eski olmayan bir “AKTÜEL ÜRÜNLER” konsepti oluşmuş durumda. Türkiye’nin her tarafından milyonlarca insan güncel olarak BİM Aktüel ürünlerini takip etmekte ve BİM’in teknoloji, kozmetik, sağlık, mobilya, mutfak ve daha birçok sektördeki yenilikçi ürünlerini beklemektedir. Kimi zaman hiçbir teknoloji mağazasında bulamayacağınız uygun fiyatlarda ürünler sunan BİM mağazalarının aktüel ürünlerini takip etmek için ise en önemli kaynak eBroşür. Güncel olarak BİM aktüel ürünleri ve broşürlerini takip edebileceğiniz eBroşür sayesinde sizde BİM’e özel indirim ve fırsatları kaçırmazsınız. Ayrıca 3600 geçen çoğu sistemin takip bile edemediği BİM mağazalar zincirinin tüm mağazalarını adres bilgileri ve harita bilgileri ile sitemizde bulabilirsiniz.

Sizde BİM katalog, broşür ve aktüel ürünlerini kaçırmak istemiyorsanız bizi takip edin. Aktüel ürün ve BİM mağazalarına ulaşmak için en büyük online kaynağınız eBroşür üzerinden kendi ilinize özel BİM’leri takip edebilirsiniz.

3.2 Toplam 418 değerlendirme

Kategoriler

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: