Bimeks

Türkiye genelinde geçerli olan Bimeks broşürlerini görüntülemektesiniz.
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

Bimeks

Türkiye’nin İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem görmeye başlayan ilk teknoloji perakende şirketi olan Bimeks, bilişim teknolojisi, tüketici elektroniği, beyaz eşya ve küçük ev aletleri satış faaliyetlerinde bulunan zincir teknoloji mağazasıdır. Ev teknolojileri, araç teknolojileri, bilişim teknolojileri, beyaz eşya, kişisel bakım, aksesuarlar, oyun ve eğlence kategorilerinde zengin ürün çeşitliliğine sahip olan mağazalarda bulabileceğiniz Bimeks fırsatları ile ilgili en detaylı bilgileri e.Broşür.com sayfasından takip edebilirsiniz.

Bimeks, bir yandan yeni Teknoportlar ( 1.000 m2 ve üzeri alanı kapsamakta olan mağazalar ) açmaya devam ederken, satış alanı büyümesinde ve coğrafi kapsamanın arttırılmasında Bimeks,in benzersiz Franchise İş Ortakları uygulaması etkin olmaya devam etmektedir. Coğrafi erişim ve aynı zamanda WEB temelli satışları ile hizmetlerin ayrılmaz bir parçası ve dayanağı olmaktadır. Gelişen bilişim teknolojisi ve dijital devrim ile gelen yeni ürün ve teknolojilerin uygun fiyat, finans, hizmet, garanti koşulları ile satın alınabilecek keyifli alışveriş ortamları geliştirmek misyonu ile hareket eden Bimeks zincir mağazaları ülke çapında yaygınlaşmaya devam etmektedir.

Tüketici elektroniği perakende sektörünün tanınan ve güvenilen markası olmasına katkıda bulunan birçok pozitif faktörün yanı sıra Bimeks reklamları da marka bilinirliğinin güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Perakende ve web aracılığı satışların yanı sıra kurumsal satışlarda da oldukça yüksek başarı sergileyen Bimeks, deneyimli ve güçlü alt yapısı, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerin sürekliliğine, kurumlar arası güvene dayalı politikası ile kurumsal satış kanalını hizmete sunmuştur. Kurumların teknolojik ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt veren Bimeks, hayata geçirilen Bimeks kampanyaları ve hediye çeki planlamalarında rekabetçi fiyat politikası, işbirlikçi ve liderlik amacı ile hareket etmektedir.

En yeni ve fonksiyonel cep telefonlarından akıllı cihazlara, en iyi fotoğraf makinelerinden en konforlu buzdolaplarına kadar birçok çeşidi bir arada bulabileceğiniz Bimeks aktüel ürünlerinin yer aldığı Bimeks kataloğu ile birlikte eBroşür.com adresinden en güncel fırsatları yakalayabilirsiniz. Bimeks müşterilerine özel koşulsuz değişim ve iade hakkının yanı sıra iyi fiyat garantisi gibi sipariş öncesi ve sipariş sonrası sunulan birçok özel hizmet müşteri memnuniyeti politikası sonucu uygulanmaktadır.

1990 senesinden bu yana Türkiye’nin ilk teknoloji perakende firması olarak hizmet göstermekte olan Bimeks, satış öncesinde ve satış sonrasında müşteri memnuniyeti kapsamında özenle hizmet vermektedir. Bimeks ürünleri arasında yer alan, bilgisayar, televizyon, cep telefonu, küçük ev aletleri ve daha birçok ürün grubunda sektöründe lider markalar ile çalışarak uygun fiyat seçeneklerini kurumlara sunmaktadır. Ayrıca kurumların yapacağı kampanyalar için farklı çözümler üretilmektedir.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: