Esse

Türkiye genelinde geçerli olan Esse broşürlerini görüntülemektesiniz.
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

Esse

Esas uzmanlık alanı mutfak ürünleri olan fakat bunun yanı sıra her evin mutfağından sofrasına, salonundan banyosuna yönelik çok çeşitli ürünleri siz tüketicilerin hizmetine sunan ESSE, 2002 yılında ilk mağazasının açılmasıyla birlikte ev ürünleri ve dekorasyonu alanında yenilikçi ve öncü perakendecilerden biri olmuştur.

Dünyanın bazı lider markaları (KitchenAid, Zwilling, Asa, Cuisinart… ) sadece ESSE mağazalarında satışa sunulmaktadır. Bunun yanı sıra   Essenso, Désir, Double S ve Esse Home gibi kendi bünyesinde barındırdığı markalarla siz tüketicilerin zevkine uygun ürünler sunmayı amaçlıyor.

ESSE, zengin ürün çeşitliliği ve yenilikleri sürekli takip eden yapısı sayesinde yenilikçi ve lider bir marka haline gelmiştir.

Türkiye çapında 14 bayi ve 38 mağaza ile hizmet veren ESSE mağaza, bayii ve corner sayısını da gün geçtikçe arttırmaktadır. Perakendeciliğin yanı sıra çeşitli zincir mağazalara ve bayilere toptan ürünler de sağlayan ESSE güleryüzlü alışveriş için sizleri mağazalarına bekliyor.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: