FLO

Türkiye genelinde geçerli olan FLO broşürlerini görüntülemektesiniz.
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

FLO

Modelleri ve kaliteli malzemeleri ile ayakkabı denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Flo, ülke genelinde genişleyen hizmet ağı ve dünya modasını takip eden modelleri ile hizmet sunmaktadır. Şık ve modern tasarımları ile her yaştan kişinin öncelikli ayakkabı tercihi haline gelen Flo, kampanyaları ve broşürleri ile sitemizdeki yerini almıştır.

Flo ayakkabı modelleri pek çok insanın beğenisini kazanabilecek modellerde ve uzun ömürlü malzemeler ile dizayn edilmektedir. Ebrosur.com çoğunluğun sesine kulak vererek ayakkabıda öncü olan Flo markasına ait tüm ayakkabı, çanta ve aksesuarlara geniş yer vermekte ve tüm kampanyalardan müşterileri en hızlı şekilde bilgilendirmeyi hedeflemektedir.

Sürekli değişen moda ve kullanım ihtiyacı özelliklerine göre yenilenen ayakkabı modelleri ile Flo, sektördeki pek çok firmadan ileride yer alan fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Normal koşullarda da çok uygun fiyatlarda satış yapan Flo, zaman zaman düzenlediği kampanyalarda sağladığı indirim avantajları ile de her maddi gruba mensup kişinin satın alabileceği kaliteli ayakkabı ve çantalar sunmaktadır. Flo kampanya ve indirimlerinden en doğru şekilde haberdar olmanın yolu ise Ebrosur.com olmaktadır. Devamlı olarak iletişim halinde bulunduğumuz Flo ile doğru ve güncel bilgilere ulaşmakta ve sizlere aktarmaktadır. Yeni Flo modelleri ve kampanyaları ile güncellenen kataloglar eBroşür’de ayrıntılı olarak yer almaktadır.

Özellikle kış dönemlerinde en çok tercih edilen ürünlerden olan Flo bot çok uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Bayanlara, erkeklere ve çocuklara yönelik bulabileceğiniz Flo bot modelleri oldukça uzun ömürlü ve kış şartlarına uygun olarak olabilecek en yüksek kalitede üretilmektedir. Bu ürünlerle ilgili bilgilere en kısa sürede ulaşarak fiyat avantajlarından yararlanabilmek için Ebrosur.com sitesi ziyaret edildiğinde hem ürün hakkında bilgi alınabilmekte hem de en ekonomik şekilde ürünün satın alınması sağlanmaktadır.

Benzer şekilde hanımların en çok kullandığı ürünler arasındaki yerini alan Flo çanta modelleri de Ebrosur.com sitesi üzerinden incelenebilmektedir. Tüm Flo ürünleri hakkındaki en doğru ve güncel bilgileri broşürler ve kataloglar ile sizlere aktaran Ebrosur.com, alışverişlerinizden önce ürünler ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayarak büyük kolaylık sunmaktadır. Aynı zamanda stoklarla sınırlı olabilecek kampanyalardan ve yeni modellerden en hızlı şekilde haberdar olmanıza imkân tanıyarak fırsatları kaçırmadan ve yeni modelleri tükenmeden satın alabilmenizi sağlamaktadır. Ebrosur.com ekibi olarak amacımız Flo güvencesi ve kalitesi bünyesinde tüm ürünleri olabilecek en uygun fiyatlarla almanıza olanak yaratmaktır.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: