Gold Bilgisayar

Türkiye genelinde geçerli olan Gold Bilgisayar broşürlerini görüntülemektesiniz.
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

Gold Bilgisayar

Gold Bilişim Kurumsal A.Ş., günümüzde teknolojiyi kullanan şirketlere çözüm çeşitliliği, doğru ürün, doğru marka ve uygun fiyat ile hızlı bir biçimde hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Bununla birlikte, geliştirilebilir, kesintisiz çalışan ve güvenlik içeren sistemler kurarak BT danışmanlığını yapmak, en son teknolojileri iş süreçlerine etkin ve uygun bir şekilde uyarlamak, müşteri sadakat programlarını firma bazlı projelendirmek misyonlarını üstlenmiştir.

2006 yılından itibaren, tüm bilişim teknolojileri alanlarında, bilişim sektöründeki müşteri odaklı yaklaşımlarıyla "MÜKEMMEL HİZMET" veren firma olmayı hedefleyen GOLD BİLGİSAYAR, bilişim sektöründe ileri teknolojiyi bilen mutllu ve yenilikçi çalışanlarıyla “İş Ortaklarının” yaşamına ; Kolaylık ve keyif katmayı, teknolojiyi ve ileri düzeyde hizmet sunmayı kendine görev olarak belirlemiştir.
 Gold Bilgisayar geünümüzün gelişen teknoloji piyasasında büyümekte olan teknolojik ürün marketlerinden en önemlilerindendir. Gold Teknoloji Marketleri doğru teknolojik ürünü, doğru zamanda ve en iyi fiyatlarla tüketiciye sunmayı kendine hedef seçmiş bir teknoloji marketidir. Gold Teknoloji Market'in Türkiye genelinden birçok ilde şubesi bulunmaktadır. Gold Bilgisayar Gold Bilişim Kurumsal Hizmetler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ticari adıyla hizmet vermektedir. Gold Teknoloji Marketlerin her birinde yüzlerce marka ve binlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Gold Teknoloji Marketleri’nde ütüden, televizyona, LCD televizyonlardan televizyon sehpaları, küçük mutfak eşyaları bulunmaktadır. Gold Teknoloji marketlerinde bilgisayar, telefonlar, akıllı telefonlar, televizyonlar, bilgisayar oyunları, saatlar, beyaz eşyalar, elektrikli ev aletleri ve kişisel bakım ürünleri ve outdoor ürünleri bulunmaktadır. Bu kategorilerin her birinde binlerce çeşit ürünün her birini Gold Market’lerden temin edebileceğiniz gibi gol.com.tr adresinden de her bir ürünü temiz edebilirsiniz. Ayrıca teknoloji marketlerin birçoğunun yaptığı gibi Gold Teknoloji Market’leri de aylık ve haftalık olarak düzenli indirim broşürleri yayınlamaktadır. Bu broşürlerin birçoğu belirli lokasyonlarda yapılmaktadır. Ankara, İzmir ve İstanbul başta olmak üzere hemen hemen tüm illerde kampanyalar yapan Gold Teknoloji Marketleri teknolojik gelişmelerin Türkiye’de yayılmasında da öncülük ettiği birçok ürün olmuştur. Mesela birçok markadan önce iPhone 6 ve iPhone 6 Plus gibi birçok ürünü ilk olarak Türkiye’ye ithal eden markalardan biri de Gold Teknoloji Markettir. Ayrıca Gold Teknoloji Marketlerinde tabletleri ve tablet fiyatlarını da en cazip şekilde sunmaktadır. Sony tabletler, apple ipadlar, samsung tabletlerin yanı sıra birçok kampanyaları cep telefonaları ve akıllı telefon da Gold Teknoloji Marketlerinde bulunmaktadır. Bir çok çeşit yazıcı modeli, tarayıcılar, tonerli ve mürekkep püskürtmeli yazıcı fiyatlarını da en uygun şekilde Gold’un indirim ve kampanyalarının yer aldığı broşürleri ve indirim kampanyalarını takip ederek her alışverişinizden karlı ve kazançlı çıkın. 

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: