Intersport

Türkiye genelinde geçerli olan Intersport broşürlerini görüntülemektesiniz.
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

Intersport

Spor dünyasında adını hafızalara kazıtmayı başarmış olan, Türkiye dışında toplamda 40 ülkede daha mağazaları bulunan, on binlerce ürün çeşidine sahip spor mağazası olan İntersport ile sizlede artık spor ihtiyaçlarınızı çok daha kolay şekilde karşılaşabileceksiniz.

Türkiye’de açmış olduğu mağazalar sayesinde birçok il ve ilçeden ulaşımı kolay olan bu mağazada ki spor ürünleriyle çok uygun fiyatlarda alışverişlerinizi yapabilecek, daha kolay ve sportif bir yaşama siz de giriş yapabileceksiniz.

Futboldan basketbola koşudan fitness gibi alanlara kadar birçok kategoride bolca ürünlere sahip olan intersport ürünleriyle siz de spor yaşamınızı daha da bir canlandırabilir, hafta sonları yapmakta olduğunuz spor koşularınızda giyeceğiniz eşofman ya da ayakkabılarınızı yenileyebilirsiniz.

İntersport ayakkabısının kalitesinden faydalanarak spor yaşamınızı renklendirebilirsiniz. Gündelik ya da hafta sonları giymek için alacağınız spor ayakkabılarınızın daha uygun fiyatlarda olabilmesi için İnterspor, belli zaman aralıklarında çeşitli kampanyalar sunar. Bu kampanyalara ulaşmak için de en yakın mağazalara uğrayıp bilgi almak, katalogu almak gereklidir.

Ancak çok fazla zahmete katılarak kampanyalar hakkında haberdar olmak için mağazalara uğramadan da haberdar olabileceğiniz bir diğer alternatif var. Bu alternatif, eBrosur.com üzerinden geçer. eBroşür, gündelik yaşantınızda giyimden ayakkabıya, gıdadan birçok içecek çeşitlerine kadar market ve mağazaların yapmış oldukları özel indirimler, özel günler için yapılan indirimler ve haftalık / aylık indirimlerden sizleri haberdar edebilecek, katalogları her hafta güncelleyerek sizlere ücretsiz olarak sunabilecek kapasitede bir web sayfasıdır.

Birçok mağaza ve marketin kataloglarını, broşürlerini haftalık ya da aylık güncellemelerle takip ederek, web sayfada çok rahatlıkla gezinebilirsiniz. Broşürlerin içerisinde ki sayfalar halinde yazılı olan kampanyalara göz atma fırsatı da veren eBroşür ile İntersport broşürü ne de ulaşabilirsiniz. Sizlere sunulan broşürler, bulunduğunuz hafta ya da ayın içerisinde ki güncel broşürler olup, güncel kampanyalardır. Siz de çeşitli kampanyalardan çok hızlı haberdar olmak istiyorsanız ve hem gıda alışverişlerinizde hem de spor alışverişlerinizde çok ucuz fiyatlarda birçok alışveriş imkânından yararlanmak istiyorsanız, eBroşür web sitesini kullanabilirsiniz.

Birbirinden farklı İntersport kampanyalarından yararlanabilmeniz için takip edebileceğiniz eBroşür, günümüz koşullarıyla çalışan editörleri tarafından aktif güncel kampanyaları ziyaretçilerine en hızlı şekilde ulaştırır. Bu hafta hangi ürünlerde, hangi giyim ürünlerine ne tür indirimler olduğunu mağaza olarak, AVM olarak ya da İl olarak arayabilir ve araştırabilirsiniz. İntersport kataloglarını haftada ya da ayda güncellenmesiyle aynı zaman diliminde eBroşür’de de bulabilirsiniz. Bu sayede fazla zahmete katılmadan, internet ortamında çok daha rahat şekilde katalogun sayfalarını gezebilir, size uygun olan spor ürünlerini not alarak alışverişlerinizi o hafta ya da ay içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: