MediaMarkt

Türkiye genelinde geçerli olan MediaMarkt broşürlerini görüntülemektesiniz.
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

MediaMarkt

Media Markt 1979 yılında Almanya’da kurulmuş ve bir çok ürünü uygun fiyatlarla tüketicilere sunarak yeni bir konsept oluşturmuştur. Media Markt dünyanın en büyük şirketlerinden olan Metro Group kuruluşudur. Media Markt başta Almanya olmak üzere Türkiye, İtalya, İspanya, Hollanda, Avusturya ve daha bir çok Avrupa ülkesinde hizmet vermektedir.

Media Markt Türkiye 20’nin üzerinde mağaza sayısıyla tüketici elektroniği ve teknoloji alanında liderliğini sürdürüyor. Media Markt’ın ”Bakmadan Almam” sloganı ise Media Markt’ın Türkiye’deki sesi olmuştur.

2011 yılında Türkiye pazarına Ümraniye’de ilk mağazasını açarak giren Media Markt, o günden bu güne çok gelişme kaydetmiş ve Türkiyenin dört bir tarafına mağazalarını açmıştır. Media Markt İstanbul Beylikdüzü ve Kozyatağı, Media Markt Bursa Nilüfer, Media Markt Ankara Kentpark, Media Markt Antalya Kipa AVM, Media Markt Kayseri Forum AVM, Media Markt Adana Seyhan gibi şubeleriyle bir çok şehirde binlerce ürünü uygun fiyatlarla tüketicilere sunmaktadır.

Tüketici elektroniği denildiği zaman akla ilk gelen markalardan olan Media Markt güncel olarak katalog, broşür çıkararak müşterilerinin ilgisini sürekli canlı tutmakta. Uygun fiyatlı ürünleri Türkiye pazarına her zaman ilk getiren markalardan biri olan Media Markt bu geleneği sürdürmekte ve bu ürünleri MEDIA MARKT KATALOG larında sunmaktadır.

Media Markt katalog ve broşürlerini ise ONLINE KATALOG VE BROŞÜR gösteriminin lider sitedi eBroşür güncel olarak sizlere sunmaktadır. Media Markt Kataloglarını aylık, haftalık hatta günlük olarak sizlere sunmaktayız.

Media Markt’ın en güncel, en uygun fiyatlı ürünleri ve fırsatlarını sizlerle buluşturuyoruz. Eğer sizde Media Markt fırsatlarını kaçırmak istemiyor ve Media Markt Katalog’larını kaçırmak istemiyorsanız mail adresinizi bize bırakabilir ve Media Markt Katalog ve Broşürlerinden güncel olarak haberdar olabilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: