Metro Türkiye

Türkiye genelinde geçerli olan Metro Türkiye broşürlerini görüntülemektesiniz.
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

Metro Türkiye

Toptan ve perakende ürün çeşitliliği ile bir dünya markası olan 1964 yılında kurulmuş Metro toptancı marketi Metro Group lokomotif şirketi olarak uluslararası alanda marka ve bilinirliği olan bir firmadır. Dünyada ve Türkiye’ de özellikle esnaf, tüccar ve iş insanları tarafından tercih edilen Metro marketleri toptan ve perakende fiyatları ile ilgi görüyor. Birçok dünya ülkesinde faaliyet göstermekte olan Metro Toptancı Market mağazaları tüm ürün kalitesine gösterdiği özenle birlikte özellikle gıda güvenliği konusunda titizlikle hareket ediyor. Gıda alanında HACCP belgesine sahip olan Metro, Kritik Kontrol Noktalarında Tehlike Analizleri sistemi ile müşterilerine güvenilir gıdalar sunulmasını ve gıda kalitesi güvenliğini sağlamaktadır.

Elektronik ürün çeşitliliği ve uygun fiyatlı kampanyaları ile sektörde yerini alan Metro elektronik ürünleri ile de ülke çapında faaliyet göstermekte olan zincir elektronik mağazalarındandır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve en gelişmiş elektronik ürünleri bünyesinde barındıran Metro mağazaları, güçlü tedarik zinciri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Hızla artan mağaza sayısı ile müşterilerine kaliteli elektronik ürünleri en iyi fiyatlar ile sunmayı amaçlayan Metro kampanyaları ve fırsatları ile tüketicinin ilgisini çekmeye devam etmektedir. En güncel ve cazip Metro mağazaları kampanyalarını ebroşür.com adresinden takip edebilir ve Metro fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Müşterisine konforlu alış veriş keyfi sunmayı amaçlayan Metro mağazaları, sıcak atmosferli mağaza konseptleri ile müşterilerine farkı bir alış veriş deneyimi yaratıyor.

Ev, işyeri ve kişisel kullanım için ihtiyaç duyulabilecek tüm temel ihtiyaç malzemeleri ile birlikte birçok kategoride ürün çeşitliliğine sahip olan ürünlerin yer aldığı Metro mağazaları, belli dönemlerde tüketiciye fırsat yaratan Metro kampanyalar ile kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile sahip olunmasına imkân sağlıyor. Birçok farklı markada zengin çeşitlilikte Metro ürünleri Metro mağazaları içindeki raflarda müşterisine sunuluyor.

Tüketici temel ihtiyaç malzemelerinin yanı sıra elektronik, kırtasiye ve daha birçok kategoride perakende sektörünün tanınan ve güvenilen markası olmasına katkıda bulunan birçok pozitif faktörün yanı sıra broşür ve kataloglar ile de marka bilinirliğinin güçlenmesine katkı sağlanmakta olduğu gerçeği ile hareket eden Metro Toptancı market, zincir mağazaları tüketiciye ulaşıyor.

Hızla gelişen elektronik ürünler sektörünü yakından takip ederek, tüm yenilikçi elektronik ürünlerini zincir mağazalarında satışa sunan Metro mağazalarında lider markaların ürünlerini bünyesinde bulunduruyor. Geniş tedarikçi zinciri ve garanti kapsamındaki ürünleri Metro indirimleri avantajı ile tüketiciye ulaştıran Metro sürekli yaygınlaşan mağaza sayıları ile hizmet vermeyi sürdürmekte.

3.7 Toplam 283 değerlendirme

Kategoriler

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: