Migros

Türkiye genelinde geçerli olan Migros broşürlerini görüntülemektesiniz.
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

Migros

Migros, yoğunlaşan İstanbul nüfusuna uygun hizmet sunmak amacı ile gıda ve ihtiyaç maddelerinin halka en uygun fiyat ve kalite ile belediye kontrolünde verilmesi amacı 1954 yılında kuruldu. 1975 yılında çoğunluk hisselerinin Koç grubu tarafından satın alınması ile hızlı bir büyüme ve mağazalaşma süreci, İstanbul’dan başlayarak ülkede sağlanmaya başlandı.

Türkiye’de modern anlamda perakende sektörünün liderlerinden biri olan Migros avm birçok gıda ve ihtiyaç maddesi ile birlikte beyaz eşya, hazır giyim, elektronik, kitap, kozmetik, zücaciye ve birçok ürün çeşidini barındıran bölümleri ile tüm gereksinimlerin konfor içinde karşılanabileceği bölümlerden oluşmaktadır. Geniş ve ferah konseptli migros mağazaları oldukça geniş alanlarda hizmet vermektedir. Müşterisine konfor içinde alışveriş keyfi sunan Migros ülke çapında birçok kentte faaliyet göstermektedir. Türkiye’deki alışveriş olgusunun gelişimine sürekli katkıda bulunmaya devam etmekte olan Migros, lokasyona uygun farklı boyutlardaki mağazacılık sistemleri ile müşterilerine üstün kalite de hizmet vermektedir.

Mağazacılık sektöründeki ilklere imza atan Migros, sektöre getirdiği gelişim ve yenilikler ile bilinmenin yanı sıra ülke çapında çok sayıda mağaza ile faaliyetlerini devam ettirmektedir. Sürekli olarak tüketici talepleri ve yönlendirmeleri ile hareket eden Migros müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Dönem dönem değişik grup migros ürünleri için düzenlenen ve süreklilik arz eden Migros kampanyalar ile tüketicinin en iyi kalitedeki ürüne en iyi fiyatla sahip olması amaçlanmaktadır. Migros ürünleri ve migros kampanyaları ile ilgili tüm detaylı bilgiyi e.broşür.com adresinden takip edebilir ve migros fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Farklı şekilde birçok uygulaması ile Migros indirimleri ve fırsatları sağlayan mağazalar, insan ergonomisine uygun düzenlenmiş rafları ve yüksek kalitede ürün çeşitliliği ile tüketiciye verdiği değeri göstermektedir. Mağazalardan ya da internet üzerinden tüketiciye ulaşan Migros, geniş ve ferah konseptli alanları ile gerçek anlamda bir alışveriş keyfi yaşatıyor. Dünya çapında markları ve geniş yelpazedeki ürünleri bir arada sunan Migros zincir mağazalarında müşteri ihtiyaçlarının tümünü uygun fiyatlar ile sunuyor. Bilişim çağı anlayışında hizmet sunan Migros sanal market uygulaması ile hizmeti müşterisinin ayağına getiriyor.

En güncel fırsatları ve en iyi Migros fiyatlarını bulabileceğiniz ebroşür.com adresini ziyaret ederek avantajlı tüm migros ürünlerine avantajlı koşullarda sahip olabilirsiniz. Alışverişin en keyifli, en farklı ve en çeşitlisini sunmakta, gelişen perakende sektörü standartlarını göz önünde bulundurarak tüm süreçlerini geliştirme çabası ile faaliyetlerini devam ettiren Migros fiyatlar ve sunduğu fırsatlar ile tüketicinin tercihi olmayı sürdürüyor.

3.8 Toplam 161 değerlendirme

Kategoriler

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: