Mudo

Türkiye genelinde geçerli olan Mudo broşürlerini görüntülemektesiniz.
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

Mudo

Türkiye ve Dubai’de 100 den fazla mağaza ile hizmet göstermekte olan Mudo, dekorasyon ve hazır giyim perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren zincir mağazalar markalarından biridir. Gelişen dijital mağazacılık konseptine hızla uyum gösteren Mudo Türkiye'de Mudo 2.0 isimli mobil uygulama ile tüketicilerin cep telefonlarından istedikleri ürünü hızlı ve konfor içinde satın almalarına olanak sağlamıştır.

Kurulduğu günden itibaren hızlı bir gelişim gösteren Mudo, ülke çapında birçok sosyal sorumluluk projesine de katkıda bulunmaktadır. Mecidiyeköy’de Mudo Outlet olarak hizmet veren mağazayı müze haline getirmek ve müzeye yurt dışından sergiler getirilmesini sağlamak için 2012 yılı sonlarında çalışmalar başlatılmıştır. Aynı zamanda, GAP kadınları tarafından hayata geçirilen Argande tasarımları Mudo mağazalarında Mudo'nun desteğiyle sergilenmiş ve projeye karşılıksız katkıda bulunmuştur

340 m2 ile 5700 m2 arasında değişen ve farklı konseptlerde hizmet veren Mudo mobilya, giyim, dekorasyon gibi farklı kategorilerde ürün çeşitliliğinde müşterisine ferah mağazalarda hizmet vermektedir. Yenilik anlayışını tüm ürünlerinde ve mağazacılık alanında da gösteren Mudo "büyük metrekareli mağazacılık" anlayışını geliştirmiştir. Bu anlayışta "Dünya Burada" sloganı ile Mudo City ve "Ev ve yaşam için her şey" sloganı ile Mudo Concept mağazalarında yola çıkılmış, müşterilerin alışverişlerinde keyifli vakit geçireceği, ihtiyaç duydukları her şeyi aynı çatı altında kolaylıkla bulabilecekleri özel konseptte mağazalar tasarlamaya devam etmektedir. Mudo, bünyesinde hazır giyim ve aksesuar markalarını barındırırken dekorasyon ürünleri ile geniş yelpazesini barındırmaktadır.

Özellikle Mudo Collection mağazalarında giyimden aydınlatmaya, çantadan ayakkabıya birçok ürün çeşidini Mudo indirim avantajları ve fırsatları ile sunan Mudo moda severler tarafından yakından takip edilmektedir. Tüm Mudo özel ürünleri ve Mudo giyim fırsatlarını e.broşür.com adresinde bulmak ve indirimli fiyat avantajlarından yararlanmak mümkündür. Mudo FTS64, Mudo Collection, Mudo Concept, Mudo Accessoires ve Mudo Kids Mudo çatısı altında toplanmış olan markalardır.

Müşterisinin bulunduğu lokasyon özelliklerine göre mağaza konsepti yaratan ve bu anlayışa uygun ürün çeşidi sunan Mudo, kıyı şeridinde yaşayanlar için, hazır giyim ve denizcilik malzemelerinin ön planda tutulduğu marina konsepti, iş merkezlerinde ya da iş hayatının içinde yoğun tempoda çalışan kadın ve erkekler için hazır giyim ürünlerinden oluşan workshoplar ve yaşam alanı ve hazır giyim kategorilerinde daha uygun fiyatlı ürünlerin yer aldığı Mudo basic mağazaları ile ülkemizdeki mağazalık anlayışına yeni bir bakış açısı getirmiştir. Türkiye'nin ilk marka mağazası olan Mudo Concept, dekorasyonda farklı kültürleri ve ayrıcalıklı fikirleri kapsayan, her zevke hitap eden yerli ve yabancı 40.000'i aşkın ürün grubunu bir arada bulunduran mağazalardır.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: