Penti

Türkiye genelinde geçerli olan Penti broşürlerini görüntülemektesiniz.
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

Penti

Çorapta bir dünya markası olan Penti 1971 yılında İstanbul Bayrampaşa’da kurulan tesisle birlikte üretime başlamış ve o günden bu güne hızla gelişmeye devam etmektedir. Kentli kadının ihtiyaçları çerçevesinde üretim yapmakta olan Penti modelleri ince çorap çeşitleri ile birlikte çocuk çorabı, erkek çorabı, ev giyimi, iç giyim, Penti bikini, mayo, plaj giyimi de ekleyerek, üretim ve perakende alanındaki gelişimini sürdürmektedir.

Başlangıçta öğretmen çorapları ismi ile ince kadın çorabı üretimi ve satışı yapılmakta olan ve daha sonraki süreçte farklı renk ve desen alternatifleri ile üretilen Penti çorap çeşitleri Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde müşterileri tarafından kalitesi ile tercih ediliyor. Zaman içinde Türkiye’de çoraba bambaşka bir anlam kazandıran ve çorapta moda olgusu yaratan Penti çorapları, markaya özgü tasarımları ve üretimde kullanılan malzeme çeşitliliği ile moda dünyasındaki etkisini artırarak sürdürmekte. Plaj kategorisinde yer alan Penti mayo, mayokini ve bikini ürün çeşitleri ise sezon renkleri ve desenleri çerçevesinde kaliteli ve uygun fiyatlar ile satılıyor. Çeşitli renk ve desen zenginliği ile göz dolduran Penti ürünleri başta çorap kategorisi olmak üzere diğer kategorilerde de oldukça dikkat çekiyor.

Dünyaca ünlü birçok markanın da üretimi gerçekleştirmekte olan Penti, Türkiye’de ve yurt dışındaki mağaza sayısını hızla artırmaktadır. 1999 yılından itibaren Penti, mağaza zincirlerinde satışı yapılmakta olan aynı zamanda internet mağazası üzerinden ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Belli dönemde uygulanan Penti promosyon ve Penti indirimleri ile yüksek kalitedeki Penti ürünleri uygun fiyat avantajı ile tüketiciye sunuluyor. En güncel Penti fırsatlarını ebrosur.com adresinden takip ederek indirimli fiyatlarla Penti ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Kaliteli ürün çeşitliliği ile müşteri sadakati yüksek markalar arasında yerini almış alan Penti korse çeşitleri ile de iç giyim alanında kaliteyi temsil etmeye devam ediyor. Artan ürün talebini karşılamak ve ürün çeşitliliğini artırmak üzere yatırımlarını devam ettirmekte olan Penti, tüketiciye yüksek kalitede ürünü en iyi fiyatla ulaştırmayı amaçlıyor. Ev giyim kategorisinde gecelik, pijama, tulum, şort, atlet, tunik, sweat ve sabahlık çeşitleri ile rahat ve konforlu giyim ürünlerini müşterisinin beğenisine sunmakta.

İç giyim, ev giyim, aksesuar, çorap, plaj ve tay kategorilerinde zengin ürün yelpazesine sahip olan Penti tayt kategorisinde yer alan basic, çocuk ve fashion bölümlendirilmesi ile farklı amaçlardaki kullanımlı ürünlere yer veriliyor. Avantajlı koşullar ile ebrosur.com adresinden takip edebileceğiniz uygun fiyatlı Penti ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: