Real

Türkiye genelinde geçerli olan Real broşürlerini görüntülemektesiniz.
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

Real

Dünya markalarından biri olan real market, Avrupa'nın en büyük perakende şirketlerinden Metro Group bünyesinde yer almaktadır. real, hipermarketler zincir mağazaları Almanya ve Türkiye'de hizmet vermektedir. Sektörünün önemli aktörlerinden biri olan Real hipermarket, sürekli yatırımları ile istikrarlı bir şekilde büyümesine devam etmekte.

Özellikle gıda ürünlerinin tedarik ve seçiminde gıda güvenliğini ön planda tutan real, tüm real ürünleri için titizlikle seçim yapılamakta ve aynı titiz sistem ağı içinde müşteriye sunulmaktadır. Gıda güvenliğinde "sıfır hatayı" amaçlayan TSE onaylı HACCP Sertifikasına sahip olan real, müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet göstermektedir.

Modern tasarımlı konseptleri, geniş otoparkları, müşteri ilişkileri, iç ve dış yönlendirmelerinin yanı sıra ulaşım kolaylığı ile müşterilerine sıcak bir ortamda konforlu alış veriş keyfi yaşatmayı hedefleyen real müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Olabilecek en uygun fiyatlar ile satışta bulunan real hipermarket ürünleri, çeşitli dönemlerde uygulanan real kampanyaları ile tüketici için cazip fırsatlar yaratıyor. Perakende sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak ISO 22000 standardının tüm gereklerini yerine getirmek böylece tüketicilere sağlıklı ve güvenli ürünler üretmek ve sunmak amacı, kısaca real ‘in kalite politikasını ifade ediyor.

Kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olmayı isteyen tüketicilerin tercih ettiği real hipermarketleri, Tip markalı ürünleri ile her kesimden müşteriye kaliteli hizmet sunmayı hedefliyor. Kendi markası olan Tip ürünleri real kalite politikası çerçevesinde tüm kalite testlerinden geçirilerek satışa sunuluyor. Sütten kaşar peynirine, bebek şampuanından sıvı sabuna, çamaşır yumuşatıcısından bulaşık deterjanına, çaydan kuruyemişe kadar birçok ürün gurubunda, öncü marka kalitesinde ancak çok daha uygun fiyatlarla bulabileceğiniz real hipermarketleri, güvenli ürünü uygun fiyatla satışa sunmaktadır. Alanlarında uzman bağımsız denetçiler tarafından yapılan kalite denetimlerden geçirilerek müşterisine ulaştıran real indirimleri ile de dikkat çekmekte.

Real markalı tüm ürünlerin kategorinde lider diğer tüm ürünlerden en az %20 daha ucuz olduğunun garantisini iddia eden real markalı ürünler kalite ve lezzet anlamında da testlerden geçirilerek tüketiciye ulaştırılıyor. Real kataloğu içinde yer alan tüm cazip ürünleri ve belirli aralıkta uygulanmakta olan real promosyon fırsatlarını ebrosur.com adresinden takip ederek kaliteli ürünlere uygun fiyatla ulaşma avantajına sahip olabilirsiniz.

Kaliteden ödün vermeden ve sıkı denetimlerden geçirilerek satışa sunulan real ürünleri tüm temel ihtiyaç malzemelerinin yanı sıra farklı kategorilerde oldukça geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Toplam kalite yönetimi paralelinde faaliyet gösteren real hipermarketler, müşteri ilişkileri servisinden nakit para otomatlarına, bedensel engelliler ve sağlık sorunu olanlar için tekerlekli sandalyeden çocuk bakım odalarına her ayrıntıyı tüm detayları ile düşünerek müşterilerine sunuyor.

3.9 Toplam 103 değerlendirme

Kategoriler

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: