Rossmann

Türkiye genelinde geçerli olan Rossmann broşürlerini görüntülemektesiniz.
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

Rossmann

Rossmann sağlık, güzellik ve bakım denildiğinde kalitesiyle ve uygun fiyatlarıyla ön planda olmayı seven Almanya’nın köklü markalarından biri. Türkiye’ye 2009 yılından itibaren giriş yapan ve her geçen gün yatırımlarını artıran Rossmann için kalite en önemli kriter. Rossmann İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli, Eskişehir gibi şehirlerde açtığı mağazalarının yanı sıra sürekli yeni şehirlerde de büyümeye devam etmekte.

Sağlık, güzellik alanında büyük bir rakabet ortamının bulunması sebebiyle Rossmann kalitesini ön plana çıkarmış ve kendi markalarını yaratmıştır. Her biri Almanya tarafından kalite onaylı markalarıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunarken, uygun fiyatlara bunu sağlamayı da amaç edinmiştir.

Düzenli olarak katalog çıkaran Rossmann, müşterilerinin kataloglarına gösterdiği ilgi sebebiyle de tüm yeni çıkan ürünlerini kataloglarına koymayı ihmal etmiyor. Rossmann katalog ve broşürlerini takip ederek birçok kaliteli ve yenilikçi üründen haberdar olabilirsiniz. Kendine ait 40 civarındaki markayla kataloglarını süsleyen Rossmann, 3000’in üzerinde ürün çeşitliliği ile ise fark yaratıyor. Temel olarak kataloglarında güzellik, sağlık ve bakım ürünlerine yer veren Rossmann, saç bakımı, bebek bakımı, organik ve atıştırmalık gıda ürünleri, kırtasiye gibi alanlarda da zaman zaman ürünler çıkarmakta. Dönem dönem çıkardığı okul, kırtasiye kataloglarının yanısıra, oyuncak, dekorasyon, hediyelik eşya konularında da kataloglar çıkarmakta. Sadece sağlık ve güzellik alanıyla sınırlı kalmayan marka, birbirinden özel kataloglarıyla 3000’in üzerinde ürünü sizlere sunuyor.

Rossmann kalite markaları adı verilen konsepti benimseyen şirket, sunduğu markalar ve ürünler ile çeşitliliği üst düzeyde tutuyor. Elbette bu kadar çeşitli ürünü takip etmek ve indirimlerden haberdar olmak oldukça zor. Bu konuda ise broşür ve katalog denilince ilk akla gelen firma olan ebroşür, Rossmann katalog ve broşürlerini sizlere sunuyor. Haftalık ve aylık olarak çıkan, kimi zaman konsept broşürleri de sunan Rossmann firmasının kataloglarını ebrosur.com üzerinde bulabilirsiniz. Ebrosur.com aracılığı ile görebileceğiniz ve takip etme sistemi aracılığıyla takip edebileceğiniz Rossmann katalogları sayesinde sizde kaliteye ve uygun fiyata bir adım daha yakın olacaksınız. Eğer sizde Rossmann kataloglarının sıkı bir takipçisi iseniz, ebrosur üzerinden Rossmann markasını takip edebilir ve yeni broşür, katalog çıktığı anda haberdar olabilirsiniz.

Rossmann katalog ve broşürlerini güncel şekilde takip etmek ve fırsatlardan haberdar olmak istiyorsanız ebroşür bunu gerçekleştirmenin en zevkli yolunu size sunuyor. Ebrosur.com üzerinden yüksek kalitede Rossmann kataloglarını görüntülerken, Rossmann ürünlerinin bilgilerini katalogların üzerinde gezinerek ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Sizde Rossmann fırsat ve kataloglarının sıkı takipçisi iseniz ebrosur.com tam aradığınız yer!

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: