Yataş

Türkiye genelinde geçerli olan Yataş broşürlerini görüntülemektesiniz.
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

Yataş

Yataş kanepe, koltuk takımı, yatak ve mobilya denildiğinde Türkiye’de akla gelen firmaların başında geliyor. Sadece Türkiye’nin değil dünyanın birçok ülkesinde de mağazaları bulunan Yataş, büyümesini her geçen yıl sürdürmeye devam ediyor.

Belki de yatak konusunda uzmanlığı ile bildiğimiz Yataş, mobilya konusunda da en iddialı markalar arasında. Yataş yemek odası, yatak odası, genç odası gibi takım mobilyaların yanı sıra TV ünitesi, TV sehpası gibi birçok mobilyayı da ürün kataloğunda bulunduruyor. Ürün çeşitliliği oldukça fazla olan Yataş insanların hayatına dokunmak ve yatak, mobilya ve salon takımı sektörlerinde lider kalmayı hedefliyor.

Mobilya konusunda uzmanlığını kanıtlamış olan Yataş, oturma grupları, takım mobilyaları ile mobilya denilince güven veren firmalardan biri. Yataş sık sık çıkardığı mobilya katalogları ile birbirinden çeşitli oturma grupları, yemek takımları, köşe takımları gibi mobilyaları çeşitlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor. Yataş group Enza Home adıyla sunduğu mobilyalarını birbirinden şık ürünlerin bulunduğu kataloglardan inceleyebilirsiniz. Yataş Enza Home mobilya katalog ve broşürlerini ebrosur.com üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Yataş denilince akla ilk gelen şey ise tabi ki yatak. Ürettiği yataklar için Yataş Bedding markasını kullanana yataş yatak konusunda en tecrübeli markalardan biri. 1981 yılında ilk yaylı yatak üretimi yapan Yataş markası, tecrübesini kullanarak insanların hayatlarını daha da güzel hale getirmeye çalışıyor. Her yaştan, cinsiyetten, vücut tipinden insanın rahatlıkla uyuyabileceği yataklar üretmeye devam ediyor Yataş. Bunu yaparken de müşterilerinin sağlığını bir numaraya koyuyor. Yataş Bedding ürettiği yataklar ile rahat ve sağlıklı bir uykunun hayal olmadığını müşterilerine kanıtlıyor.

Yataş Bedding denildiğinde akla ilk olarak yataklar geliyor ancak baza, yatak başı, yastık, yorgan gibi alanlarda da Yataş ürünlerini görmek mümkün. Aynı yataklarında olduğu gibi Yataş bu alanda da uykunuzu en iyi şekilde almanızı sağlamak için elinden geleni yapıyor. Ev tekstil alanında yatak, yorgan, yastık, battaniye gibi herkesin kullandığı ürünleri bulunan Yataş bu ve benzeri ev tekstik ürünlerini kataloglarda da yayınlıyor. Çıkardığı birçok katalogta ev tekstili ürünlerini yayınlayan Yataş, yorgan, yastık gibi ürünlerini de bu kataloglara koyuyor. Ebroşür üzerinde bulabileceğiniz Yataş Bedding kataloglarını inceleyebilir ve güzel bir uyku için ihtiyacınız olan herşeyi Yataş kataloglarında bulabilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: