yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Migros AVM

Migro AVM bütün gıda ve gıda dışı ürünlerin bulunduğu ve yılların mağaza tecrübesine sahip olan bir alışveriş merkezi olmuştur. Migros AVM’de müşterilerimiz istedikleri bütün ürünleri bulabilmektedir. Mutfak ürünleri, gıdalar, banyo ürünleri, giysiler, hobi ürünleri, çocuk ürünleri ve daha birçok ürünlerle karşılaşmaktadır. Migros AVM Türkiye’nin en eski ve yerli alışveriş merkezlerinden bir tanesi olup her zaman kalitesini koruyan bir yer olmuştur. Büyük alışveriş merkezlerinin açılmasıyla müşteri potansiyelinin eskisinden biraz düşmesi, Migros AVM’lerini başka yerlere açmasına sebep olmuştur. Migros AVM’de uygun fiyatlı ürünler bulunurken, Migros Kart’larla yapılan alışverişlerle, müşterilere özel indirimler yapılmaktadır. Bu da müşterileri sürekli olarak Migros AVM’ye getirmektedir.

Migros AVM Türkiye’nin her yerinde bulunmaktadır ve isteyen herkes aslında bir Migros AVM açabiliyor fakat bir miktar birikime ihtiyaç oluyor ve sadece yürütebileceklerse açmaları tavsiye edilir. Migros AVM ürün ve hizmet kalitesiyle her zaman müşterilerin gönlünde taht kurmuş bir mağaza zinciri olmuştur. Büyük Migros AVM’lerinde aynı zamanda fastfood ve sinema gibi farklı işletmelerde bulunmaktadır. Migros AVM bütün ailelerin her zaman gidip ihtiyaçlarını giderdikleri bir mağaza olmuştur. Acil olarak gereken ürünler varsa hemen temin edebilecekleri ve her zaman güvenerek alışveriş yapabilecekleri bir mağaza olarak kabul edilmiştir. Migros AVM müşterilerin beğenisini kazanarak yıllarca ayakta durmayı başarmış ve hiçbir zaman kalite standardını düşürmemiştir.

Türkiye’de bulunan bütün Migros AVM’lerde müşterilere gereken birçok ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler arasında elbette ki en fazla tüketimi olan gıda ürünleridir. Gıda ürünleri her zaman kalite kontrolünden geçip insanların sağlığı düşünülerek ürünler üretilmektedir. Migros AVM’de bulunan bütün gıda ürünleri hijyenik bir ortamda üretilmiş olup temiz işçiliklerle müşterilere sunulmaktadır. Ürünlerde hata görüldüğü zaman hemen müdahale edilip hiçbir zaman bir sorun görünmemezlikten gelinmemektedir. Migros AVM güler yüzlü personelleriyle her zaman ön plana çıkmıştır ve Türkiye’nin en eski mağaza zincirlerinden biri olmuştur. Migros mağazalarında herkese uygun ürünler bulunmaktadır, çocuklar ve bebekler dahil olmak üzere. Ürün yelpazesinin geniş olması, müşterileri her zaman Migros AVM’ye getirmektedir. Yılların tecrübesine sahip olan Migros AVM’leri müşterilere önem vererek her zaman başarılı işler sergilemişlerdir.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: