yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Migros İndirimleri

Migros her zaman fırsatlar ve kampanyalarla insanların gönlünü kazanmıştır. Yaptığı indirimlerle her zaman müşterilerin alışverişlerini kolaylaştırmıştır. Migros indirimleri sürekli olarak yapılan aktiviteler olup uzun süreli olmaktadır. Migros indirimleri hem müşterilerin alışverişlerini kolaylaştırırken, çocuklar için de vazgeçilmez bir duruma gelmektedir çünkü indirimler, fırsatlar ve kampanyalarla çocuklar anne ve babalarına istedikleri her şeyi aldırabilmektedirler. Migros’ta farklı fırsatlar ve kampanyalar düzenlenmektedir. Bunlardan bir tanesi 365 gün kazandıran sarı olarak bilinmektedir. Bu kampanyada bütün sarı etiketli olan ürünleri indirimli olarak alabilme şansını sunmaktadır. Bayan müşterilerimizin işine yarayan kampanyalardan bir tanesi ise Money’den 10 numara temizlik. Bu fırsatta da, müşteriler 20TL ve üzeri alışveriş yaptıklarında, hediye temizlik malzemelerini elde edebiliyorlar.

Migros’ta farklı fırsatlar ve kampanyalar sunularak insanları her zaman hareketlendirmiştir. Migros indirimleri alışveriş yapmayı kolaylaştırırken, ürünlerin tüketimide hızlı olmaktadır. Migros indirimleri her zaman müşterilerin çok işine yaramaktadır. Migros’ta Money Club Kart ile yapacağınız alışverişlerde müşterilere birçok avantajlar sunmaktadır. Bunun yanı sıra doğa fırsatlarıyla müşterilere doğadan üretilen ürünlerin kampanyalarıda düzenlenmektedir. Bu kampanya genel anlamda gıda ürünleri için düzenlenen bir faaliyet olmuştur. Puanlar toplayarak daha çok indirim kazandıran alışveriş sistemleri bulunmaktadır ve aynı zamanda Migros’ta bulunan markaların kendi kampanyaları da düzenlenebilmektedir. Bütün fırsat indirimler ve kampanyalar müşterilerin zarar görmemesi için yapılmaktadır ve bu da Migros’un müşteri potansiyelini her zaman yüksek tutmaktadır.

Migros indirimleri düzenli ve uzun süreli olarak her zaman gerçekleşmektedir. Migros indirimlerini takip ederek müşteriler Migros AVM’lere alışveriş yapmaya gelmektedir. Migros indirimleri her gün farklı ürünlerin indirimlerini yapmaktadır. Bazı ürünler bazı müşterilerimizin işine yarayabilmektedir, bazı ürünlerde fazla işe yaramayabiliyor fakat bütün ürünlerin müşterileri bulunuyor, dolayısıyla indirim etkinlikleri hiçbir zaman boşa yapılmamış oluyor. Migros indirimleriyle müşterilerin evleri ve iş yerleri her zaman şenleniyor ve canlanıyor. Migros indirimleri müşteri potansiyelini yükselterek her zaman yeni müşterilerde kazanıyor. Migros indirimleri, Migros Kart ile daha fazla faydalı olmaktadır çünkü Migros Kart’ları daha fazla indirim sağlamaktadır ve bu da müşterilerin her zaman güler yüzle Migros AVM’lerden ayrılmalarına sebep olmaktadır.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: