yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Real Kataloğu

Avrupa çapında geniş bir perakende ağına sahip olan Metro Group’un bünyesinde yer alan Real hipermarketler zincirinde, hem evinizin ihtiyaçları konusunda hem de sizlerin kişisel ihtiyaçları doğrultusunda A’dan Z’ye kadar her türlü ürünü bir çatı altında bulma şansına sahipsiniz. Gerek ürün kampanyaları ile gerekse toplumsal sorumlulukları çerçevesinde yıllardır hizmet sunmakta olan bu marka, ev tekstilden küçük ev aletlerine; kişisel bakım ürünlerinden gıda maddelerine kadar her türlü şeyi, geniş bir ürün yelpazesi altında sizlere sunuyor. Ayrıca tüm bu ürünleri bir arada görebilmenizi sağlayan Real kataloğu sayesinde de, ürün özelliklerinin ve ürün fiyatlarının yanı sıra, şirketin başlattığı indirim kampanyalarını da sakin bir kafa ile etraflıca incelemeniz mümkün.

Real marketler zinciri içerisinde keyifli bir alışveriş yapabilmeniz için iyi bir kılavuz işlevi görmekte olan Real kataloğu sayesinde, örneğin eviniz için düşündüğünüz toptan gıda alışverişlerinizde son derece ekonomik bir alışveriş yapabilmeniz mümkün hale gelebilmektedir. Ya da okulların açılacağı dönemlerde kendiniz veya çocuklarınız için satın almak durumunda olduğunuz kırtasiye ürünleri konusunda da bu kataloglar son derece işlevsel olacaktır. Ayrıca ev tekstili alanında da oldukça çeşitli bir ürün yelpazesine sahip olan Real marketlerde, evinizin her türlü tekstil ihtiyacını aynı süre zarfında tamamlama olanağına sahip olduğunuzu da hatırlatmak isteriz. Bunun yanı sıra, kendiniz için de kıyafet seçeneklerinin yer aldığı bu hipermarketlerde, her yaş grubuna yönelik tişört, pantolon, etek, klasik ayakkabı ya da spor ayakkabı gibi modelleri bir arada bulma şansınız var.

Sizlere son derece ekonomik bir alışveriş olanağı sunmakta olan Real marketlerde, son derece çeşit içeren ürünleri bir arada bulma şansına her zaman sahipsiniz. Bunun yanı sıra, bu marketlerde yer alan binlerce ürün içinde kendinizi kaybetmeden ve fazla da zaman harcamadan keyifli bir alışveriş yapabilmenizi mümkün hale getiren Real kataloğu da, market içindeki her ürün grubu arasında öne çıkan kampanyalı ürünü sizlerin bilgisine sunmak suretiyle, sizlere hem ekonomik alışverişin yolunu açıyor hem de size ciddi şekilde zaman kazandırmayı hedefliyor.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: