yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Şok Fırsat Ürünleri

Alışverişi cazip hale getiren; indirimlerdir. İndirimli ürünler, kampanyalı ve hediyeli ürünler, tüketicilere her zaman uygun gelmiştir. Bitmek bilmeyen yiyecek ve giyim ihtiyaçları, ev eşyası ve temizlik ürünlerine olan ihtiyaçlar sebebiyle indirimli ürünler bütçelere dost olmaktadır. Haliyle ekonomisini düşünen tüketiciler için kampanya ve indirimler takip edilip değerlendirilmesi gereken fırsatlardır. Şok fırsat ürünleri arasında temel gıda malzemelerinden tutun temizlik ürünleri, tekstil ürünleri, elektronik eşyalara kadar çok çeşitli ürün gruplarından ürünler yer almaktadır. Tüketiciler ise bu fırsatlardan son derece memnun olarak ürünleri takip etmekte ve ihtiyaç duydukları ürünleri şok marketten,diğer marketlerden daha ucuza veya hediyeli ürünlerle daha uygun bir şekilde temin edebilmektedirler.

İnsan ihtiyaçlarının çok çeşitli ve sonsuz olması piyasada da ürün çeşitliliği oluşturmuştur. Çeşitli ürünler değişik niteliklerde ve fiyat aralıklarında kullanıcılarla buluşturulmaktadır. Bunu en iyi ve en çeşitli şekilde yapmanın yanı sıra uygun fiyatları ile de tüketicilerin tam istediğini onlara sunan şok fırsat ürünleri dönem dönem değişen kampanyalarla sunulmaktadır.

Et ürünleri, süt ve süt ürünleri, içecekler, temizlik ürünleri başta olmak üzere ihtiyaç duyulan çeşitli ürünler şok fırsat ürünleri arasında yer almaktadır. Fırsat ürünleri birer haftalık dönemlerle değişen kataloglarla sunulurken, kampanyalar sadece indirim değil hediye ve farklı fırsatları da kapsamaktadır. Örneğin; çamaşır deterjanları kampanya dönemlerinde yumuşatıcı hediyeli olabilmekte veya belirli bir dönem içerisinde yapılan belirli miktarlarda alışverişlere hediye olarak ürünler verilmektedir. Kampanya dönemlerinde fırsat ürünlerini detaylı bir şekilde görmenizi sağlayacak kataloglar ve internet sitesinden faydalanabilirsiniz. Şok market girişlerinde de sergilenen bu kataloglarda haftanın fırsat ürünlerinin aynı sıra gelecek haftaların indirimli olacak ürünlerini de takip ederek bütçenize katkı sağlayacak fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Size en yakın şok şubesini bulmak içinse yine internet sitesine başvurabilirsiniz. Burada yer alan il seçiminde bulunduğunuz ili seçtikten sonra ilçe kısmından şok marketin yaygın bir şekilde şubelerinin bulunduğu ilçelerden birini seçerek en az bir şube olup bir ilçede 8-10 şubeye kadar çıkabilen adreslerden en yakın olanı ziyaret edebilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: