yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Şok Katalog

Günümüzde değişen alışveriş çeşitlerini doğuran marketler çeşitli büyüklük ve tiplerde hizmet veriyor. Bu marketler arasında konsepti, kuruluş yeri seçimi gibi özellikleri aynı olarak zincir şeklinde kurulmuş veya sonradan o hale gelmiş çeşitli marketler bulunuyor. Bu marketlerden biri olan Şok Marketler Tic. A.Ş, kuruluşundan bu güne hızlı bir yayılma ve gelişme göstererek uygun fiyatlı pek çok ürünü ve ekstra indirimleri kullanıcılara sunmaktadır. Market konsepti her il ve ilçedeki şubesinde aynı olan, fiyatları ve kampanyaları yine ülke genelinde aynı olan Şok Marketler, çeşitli indirim ve kampanyalarla tüketici dostu bir tavır sergileyerek tüm kullanıcıları memnun ediyor. Satışını yaptığı ürünler bilinen ve tanınan en iyi markalar arasında yer alan Şok Marketler bugün kuruldukları her ilde veya ilçede yoğun bir müşteri potansiyeline seslenebiliyor. Ürün çeşitliliği ve uygun fiyatlarının etkisi ile kullanıcıların gözünde bir numaralı olmayı başarabiliyor.

Sahip olduğu kaliteli ürün çeşitliliğini uygun fiyatlarla müşterilerine sunmayı ilke edinmiş Şok marketler, eğitimli ve tecrübeli çalışanları ile her şubesinde kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı prensip kabul ediyor. Şok katalog içerisinde yer alan onlarca üründe, genellikle haftalık olan fırsatlar değişik dönemlerde de sunulabiliyor. Şok katalog: Şok marketler Tic. A.Ş’nin çeşitli ürünlerde dönemsel olarak yaptığı indirimleri, kampanya ve fırsatları tüm tüketicilere duyurmak amacıyla yayınladığı bir indirim katalogudur. Bu kataloglar apartmanlara, dükkân ve işyerlerine dağıtılarak indirimlerin duyurusu yapılmaktadır. Şok katalog da yer alan indirimli ürünler görselleri, indirim süresi ve varsa hediyeleri ile birlikte detaylı şekilde göstererek ihtiyacı olanlar için güzel bir hizmet sunulmaktadır. Kişilerin, bazen sınırlı stoku bulunan ürünlerden haberdar olarak marketleri takip etmesini sağlar. Et ürünleri, süt ve süt ürünleri, temizlik malzemeleri, elektronik cihazlar, bebek bezleri, sebze- meyve ve çeşitli gıda ürünleri, daha sayılamayacak kadar çok üründe şok indirimler sunan katalog ile şok marketleri takip edenler kazanıyor.

Şok katalog ile indirimlerden haberdar olanlar dönemleri geldiğinde fırsatları takip ederek normalden daha uygun fiyatlarla satın aldıkları ürünlerle ekonomilerine katkı sağlamanın mutluluğunu yaşamaktadırlar.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: