yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Şok Market Kampanyaları

Yeni alışveriş alışkanlığı ve tarzına hizmet veren marketlerden biri de Şok Marketler zinciridir. Küçük dükkânlar yerine tercih edilen marketler tüm ürün gruplarını bir arada bulundurarak müşterilere kolaylık sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini prensip olarak kabul eden Şok Market ise giderek artan mağaza sayısı ile bu kolaylığı, kolay ulaşılabilirlik ile birleştirmektedir. Perakendecilik sektöründe, geniş ürün çeşitliliği ile ülkenin hemen hemen her yerinde yaygın market ağıyla Şok Marketler Tic. A.Ş, büyük indirimler ve kampanyaları ile tüm kullanıcılara hizmet veriyor. Hediyeli ve indirimli ürünleri içeren kampanyaları ile Şok Market, ekonomisini düşünenler için ideal fiyatlar sunuyor. İhtiyacınız olan hemen her ürün grubundan ürünleri üstelik bilinen en iyi markaların güvencesinde şok marketler zincirinde bulabilirsiniz.

Her hafta yenilenen ve güncellenen kampanyaları ile çeşitli pek çok üründe indirimler sunan Şok Market, neredeyse her mahallede kolayca ulaşılabilen yerlerde kurulmuştur. Şok market kampanyaları; çeşitli taze etli ürünler, içecekler, ev tekstili ürünleri, süt ve süt ürünleri, meyve ve sebzeler, kuru gıdalar, tatlılar, unlu mamuller, elektronik aletler, teknolojik cihazlar, temizlik ürünleri vs. akla gelebilecek her ürün grubundan ürünler yer almaktadır. Kampanyalar ise kimi zaman indirimler, kimi zaman bir alana bir bedava şeklinde veya herhangi bir ürün için farklı başka ürün hediyesi şeklinde olmaktadır. İçerisinde son derece cazip teklifleri olan Şok Market Kampanyaları bütçelere dost fiyatları ile yüzleri güldürüyor.

Şok marketin ülke genelinde hemen hemen tüm illerde, ilçelerde bulunan çeşitli şubelerinde cebinize dost kampanyalar ile onlarca ürünü normalde alacağınız fiyatlardan çok daha uygun fiyatlara satın alarak hediyelerinden de faydalanabilirsiniz. Şok Market Kampanyalarını, sürekli güncellenen haftalık olarak değişen kataloglardan, marketin internet sitesinden kolayca takip edebilir ve marketlerde bu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca internet sitesinde gelecek haftaların fırsat ürünlerini ve kampanyalarını da görerek geçerli oldukları tarihleri takip edebilirsiniz. Her ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte ürünlerin bulunduğu kampanyalar tüketici dostu olarak adlandırılabilir.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: