yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Şok Market Ürünleri

Değişen ve gelişen dünyada çeşitli alışkanlıklar ve yaşam şekilleri de değişiyor. Bu değişimlerin biri de alışveriş şekli ve alışkanlığı. Önceleri eti kasaptan, sebzeyi manavdan alırken şimdilerde çok yaygınlaşan perakende marketler sayesinde istenilen her ürün aynı markette bulunabiliyor. Özellikle vakti kısıtlı olan insanlar için çok büyük avantaj olan bu durum sayesinde tüm ihtiyaçlar tek bir marketten sağlanarak vakit kazanılıyor. Üstelik perakendeci marketlerin sağladığı indirimler ve fırsatlar sayesinde alışveriş hem keyifli hem de bütçe dostu bir hale geliyor. Ortaya çıkışından bu yana ülkemizde gerçekten hızlı bir ilerleme ve gelişme kaydeden perakende marketleri ülkenin her yerine yayılan zincirler haline gelmiştir. Üstelik kullanıcılar bu durumdan son derece memnun durumda, bu market ve mağazalara talep göstermektedir. Çeşitli kampanyaları ve fırsat ürünleri ile alışverişi keyifli hale getiren marketlerden en çok gelişenlerden biri de şok marketlerdir.

Tüketicinin de gösterdiği taleple orantılı olarak hemen hemen her il ve ilçede yaygın bir durumda mağazaları bulunan Şok Marketler Zinciri onlarca çeşit ürünle tüm tüketicilere hitap etmeyi başarıyor. Bilinçli ve eğitimli çalışanları sayesinde hizmette kalite anlayışına sahip olan Şok Marketler, ürün güvenliğine önem vermektedir. Şok market ürünleri değişen bir çeşitlilik ve geniş fiyat yelpazesinde sunulmaktadır.

Şok Market ürünleri; etli taze ürünler grubunda: Beyaz ve kırmızı et ve ürünleri; süt ve süt ürünleri grubunda: Süt, yoğurt, çeşitli peynirler, tereyağı; içecek grubunda: Gazlı ve gazsız içecekler, meyve suları; Unlu ürünler grubunda: Ekmek ve sandviç ürünleri bulunmaktadır. Tatlılar grubunda; çikolata, gofret ve kekler yer alırken meyve sebze grubunda “tarladan sofralara” anlayışı ile taze ürünler bulunmaktadır. Acele zamanların kurtarıcısı donmuş gıda ürünleri arasında ise pizza, sigara böreği, milföy, patates ve mantı ürünleri yer almaktadır. Temizlik ürünleri arasında ise akla gelebilecek deterjan, çamaşır suyu, çamaşır yumuşatıcılar, tuvalet kâğıdı, çöp poşeti gibi ürünler yer almaktadır.

Şok marketler tic. A.Ş. kolay ulaşılabilir bölgelerde tüm tüketicileri bilinen iyi markaların çeşitli ürünlerini en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: