yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Tekzen Avize

Tekzen yapı marketleri ile alışveriş çok keyifli, çok hızlı ve kolaydır. Artık değişen çağ gibi her şeye ayak uydurmak çok kolay. Bilgiye ayak uydurduğumuzda alışverişe de ayak uydurabiliyoruz. İnternet mağazaları da yenilenen Tekzen Yapı marketleri ile alışverişiniz çok daha kolay olacaktır. Aynı zamanda sosyal paylaşım sitelerinden twitter ve facebooktan bizleri takip etmeniz beğenmiş olduğunuz ürünleri de paylaşmanız mümkündür.  Tekzen yapı marketlerinde haftanın fırsatları kısmında haftanın sizin için sunulan fırsat kısımlarını incelemeniz ve e bültenlerine ulaşmanızda mümkündür. Tekzen yapı marketlerinde aylık broşür alabilirsiniz. Bunun için indirimli ürünlerimizin bulunduğu aylık broşürlerimizi incelemeniz mümkündür.

Tekzen sosyal sorumluluk projeleri ile Türkiye’de öncü firmalardandır. Türkiye’nin yüzde yüz yerli ilk ve tek yapı marketi olma özelliğini barındırmaktadır. Tekzen yapı marketlerinin kurucu ortağı ve onursal başkanı, Yaprak Dede Ali Nihat Gökyiğit ve Toprak Dede Hayrettin Karaca’nın öncülüğü ile kurulan TEMA vakfı, son 1 ay içerisinde global düzeyde ödüllere sahiptir.

Tekzen yapı marketleri birçok ürün gamına sahiptir. Bilindiği gibi bir evi aydınlatan aydınlatırken de çok şık gösteren en önemli özel ürün elbette ki Tekzen avize çeşitlerinde gizlidir. Tekzen yapı marketlerinden hangisine gelirseniz gelin Tekzen avize en uygun ve en şık modeller ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Çünkü Tekzen Avize şık tasarımları ile ilham kaynağı oluşturmaktadır. Tekzen Avize modelleri hem şık hem hesaplı hem de yeni modern çerçevede siz değerli müşterilerine sunulmaktadır. Tekzen Avize eskimeyen modelleri ile yeniliğini sürekli koruyarak daima yenilikçi bakış açısı ile evinizi aydınlatmaya devam ediyor olacaktır. Sizde Tekzen avize seçimlerinizi uygun kampanyalar aracılığı ile yapabilir alışverişinizin keyfini çıkartabilirsiniz. Bunun için sadece Tekzen yapı marketlerine uğramanız yeterlidir.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: