yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Tekzen Katalog

Tekzenden yüzde yüz eğitime destek kampanyası adı altında her mağaza açılışında o ilin veya ilçenin köy okullarına destek olmaya devam ediyor. Örneğin babalar gününde Tekzenin hazırladığı babalar günü kapsamına yönelik Zeytinbunu’nda tek çözüm özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde eğtim gören daha önce hi sinemaya gitmemiş, 30 dowm sendromlu ve engelli çocuğa babalarıyla birlikte sinema izletilmiştir. Çocuklar ile birlikte küçük bir orkestra oluşturulmuştur. Tekzen olarak bu orkestranın adı ise tek çözüm Tekzen orkestrası olmuştur. Bunun dışında Tekzen Isparta ilinde bir ilk okula çalışma ve bilgisayar odaları bağış yapılmıştır. Sapanca’ da bir ilk öğretim okuluna çalışma ve kitaplık ihtiyaçları giderilmiştir. Türkiye’nin birçok ilinde birçok çocuğumuza ve birçok okula eğitime yönelik teşvikli çalışmalar düzenlenilmiştir.

Tekzen yapı marketleri bu sosyal sorumlulukların yanı sıra perakende de önceliği insan odaklı satış anlayışı ile geliştirmiştir. Bu anlayış internet portalından tutunda telefon müşteri irtibatına ve Tekzen katalog ürünlerinde de farka neden olmuştur. Bu fark da Tekzen katalog ile gözler önüne serilmesinin de haklı gururunu yaşatmaktadır. Tekzen katalog ürünlerinde tüm yeni ürünler, sizin için seçilen ürünler, indirimli ürünler, en çok satan ürünler, en çok incelenen ürünler, aynı gün teslim ürünler, Sınırlı Stok / Özel fiyat ürünleri yer almaktadır. Tekzen katalog ürünlerinde tüm katagoriler Mobilya, Beyaz eşya, mutfak, ısıtma, soğutma, spor, outdoor, elektrik, aydınlatma, hırdavat, el aletleri, bahçe, elektronik, telefon, bilgisayar, kişisel bakım, sağlık, hobi alanları, kitap, film grupları, saat ve takı, hediyelik eşyalar, foto ve kamera, anne, bebek, çocuk, kırtasiye, ev tekstili, dekorasyon, inşaat malzemeleri, boya malzemeleri, oto aksesuarları, evcil hayvan gereçleri, organik ürünlerdir.

Tekzen katalog ürünleri inceleyerek kendinize en uygun yapı malzemelerini seçebilirsiniz. Tekzen katalog içerisinde size sunulan fiyatları inceleyerek ürün alımınıza karar verebilirsiniz. Çünkü Tekzen katalog detaylı ürün incelemeniz için profesyonel çekimler ile ürünleri en ince datayları ve özellikleri ile size sunmaktadır. Tekzen yapı marketlerinden yapacağınız alışverişleriniz ile süprizler sizi beklemektedir. Çeşitli sürpriz ürünleri Tekzen ile sizlerle.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: