yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Tekzen Mobilya

Mobilyanın doğru adresi Tekzen Mobilya yıllardır evinizin her kösesinde yer alan ürünleriyle size uzun ömürlü kaliteli ürün vermenin sevinci ve gururunu yaşamaktadır. 1994 yılında Tekfen adı ile kurulan ve Alman ortaklığında olan firma 1995 yılından itibaren Tekzen Mobilya ismini almıştır ve bu tarihten itibaren Almanya’nın içinde bulunduğu krizden etkilenmesi nedeniyle bu ortaklığa son verilmiştir. İsmini de yine bu ortaklığın sonlandırılmasından sonra almıştır. Tekzen Mobilya ve o günden günümüze değin hiç bir yabancı ortaklık girişiminde bulunmamıştır. Tekzen Mobilya yüzde yüz yerli sermayeyle üretimine devam etmemin gururunu yaşamaktadır.

Mobilya deyince elbette akla ilk Tekzen Mobilya gelir. Mobilya konusunda Türkiye zaten lider ülkelerden biridir. Tekzen Mobilya ise Türkiye´de mobilya konusunda ülkemizin liderlerindendir. Kullandığı kaliteli malzemeleriyle birçokseçeneği size sunmaktadır. Dilerseniz evinizin her kösesini Tekzen Mobilya ile donatma imkânını size Tekzen Mobilya zevkle sunmaktadır. Gençodasından tutun da yatak odası, yemek odası, oturma odası takımları, bebek odası kitaplıklar, kapılar, Tv sehpaları, Tv üniteleri, Portmanto, ayakkabılık, bilgisayar masaları banyo ve mutfak dolaplarıyla sonsuz bir yelpazesi bulunan Tekzen Mobilya size bu ürünleri en iyi kalitede sunmaktadır. Tekzen Mobilya sadece evinizi değilis yerleri ve ofisler için de seçkinseçenekler sunuyor. Tekzen Mobilya ofisinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler sunuyor size. Çalışma koltukları, kesonlar, ofis masaları, ofis dolapları, ofis koltuk takımları, soyunma dolapları hatta ve hatta şemsiyelikler, çöpkovaları ve küllükler de dahil olmak üzere bir çokçeşitli ürünü de hizmetinize sunuyor.

Yani Tekzen Mobilya hem evinizde hem ofisinizde sizi rahata kavuşturmaktadır lakin özellikle Tekzen Mobilya ile evinizde varacağınız rahatlığa hiç bir yerde varamayacak hatta komşularınızı da Tekzen Mobilya almaya ikna edeceksiniz ki gittiğinizde ayni rahatlığa orada da erişebilesiniz. Tekzen Mobilya sizi rahatlığa kavuşturmakla kalmıyor kullanışlı modern güzel tasarımlarıyla da evinizi ofisinizi kısacası yasam alanınıza oldukça şık bir görünüm veriyor. Size sunduğu konforun yanındazevkli tasarımı ve essiz seçenekleri ile Tekzen Mobilya sizi kendine bağlayacak ve onu kullanmaktan vazgeçemeyeceksiniz. Çünkü Tekzen Mobilya ayrıcalıkları ile sizi ihtiyacınıza yönelik ürünler ile birleştirerek müşteri isteklerine hedeflenmiştir.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: