yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Tekzen Mutfak

Tekzen Mobilya burası benim evim sloganıyla sizlere hizmet vermekte öncü şirketlerdendir. Tekpri 1989 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Merter Çırpıcı Bayırında daha önceki ismi ile Londra Asfaltında (e-5) 60 dönümlük bir parsel içerisine konuşlandırılmıştır. Tekzen mağazaları 5 bin metrekarelik kapalı alanı ile zamanın Türkiye’deki en büyük modern gıda süpermarketi yapımı ve işletmesi için bir ihale eçmıştır. Açılan bu ihale ile Tekfen inş. Ve Tesis. Kazanarak yakşalık olarak 18 m Dolar bir yatırım ile yapmıştır. O günlerde perakendecilik sektöründe araç, gereç ve demirbaşlar hemen hemen hiçbir aksamı Türkiyede imal edilemediğinden dolayı tamamına yakın bir kısmı yurt dışından ithal edilmiştir. Daha sonra Fransız şirketinden ortak geliyor ve yerel seçimler öncesi marka ağırlıklı bir şekilde gıda Süpermarketi olarak ilk faaliyetlerine başlamış buluyor. Daha sonra İstanbul Büyük şehir belediyesi devralıyor. Ve firma belirli nedenlerle kapatılıyor.

Mekan daha sonra yeniden yatırımcı arıyor ve Tekfen grubuna veriliyor. Belirli süreçler geçiren TekFen Tekzen firması olarak Tam anlamıyla yüzde 100 Türk sermayesi oluyor. Ve Tekfen yapı marketleri şuanda Türkiye’de önemli kuruluşlar içerisinde yer almaktadır.

Tekzen Mutfak ile Türkiye mutfak malzemelerinde birinci sınıf ürünlere yer veriyor. Tekzen Mutfak her türlü ürünleri müşteri kitlesinin ihtiyacına yönelik gelişen son teknooji ve çeşitli markalardan oluşan ürün gamıyla tüketicisine sunmaktadır.

Tekzen mutfak ile çeyizini buradan uygun fiyat ve kalite politikası ile elde etmeniz mümkündür. Tekzen mutfak kampanyaları ile Ankastre ürünler, Beyaz eşyalar, elektrikli Mutfak aletleri, mutfak gereçlerine sahip olmanız mümkün. Çünkü Tekzen Mutfak kendine değer veren kişilerin hizmetine sunulmaktadır.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: