yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Watsons Kozmetik

Asırlardır kullanılan geleneksel bakım ve güzellik yöntemlerinin modernleştirilerek kremler, makyaj ürünleri ve bakım ürünleri şeklinde sunulmasıdır kozmetik. Kozmetik ürünlerinde genellikle bitki özleri kullanılmaktadır. Önceleri bitkilerle yapılan bakımlar şimdilerde geliştirilerek kozmetiğe dönüştürülmüştür. Çeşitli yaş gruplarının ihtiyacına uygun olarak üretilen kozmetik ürünleri farklı farklı ihtiyaçlara cevap vermektedir. Saçlarda kuruluk veya kırılmalar, saçları daha yumuşak kılmak, el, yüz veya ciltte nem ihtiyacı, ter kokusunu önlemek gibi çeşitli ihtiyaçlara cevap veren bakım ürünlerinin yanı sıra; gözleri, tırnakları veya dudakları vurgulayan çeşitli makyaj ürünleri bulunmaktadır.

Kozmetik sektöründe yer alan pek çok farklı marka ve Watsons kozmetik ürünlerini Watsons mağazalarında bulabilirsiniz. Watsons kozmetik, kurulduğu günden bu yana kullanıcıların çok fazla tercih ettiği kozmetik markalarından biridir. Günümüzden 2 asır önce kurulan firma güzellik ve kozmetik kavramının eskilere dayandığını gösteriyor. Ülkemizde ilk kez 2005 yılında kullanıcılarla tanışan Watsons kozmetik, çeşitli ürünlerde yaptığı promosyonlarla kozmetik alışverişini çok daha uygun ve eğlenceli hale getirmektedir.

Watsons kozmetik ürünleri kişileri en başta kaliteleri, kullanıldıklarında verdikleri hisler ve muhteşem kokuları ile çekmektedir. Duş jelleri ve banyo köpükleri birbirinden güzel aroma ve yoğun ve güzel kokuları ile pek çok kullanıcı için sürekli kullanılan, vazgeçilemeyen ürünler haline gelmiştir.

Watsons kozmetik mağazaları, dünyada ve ülkemizin çeşitli yerlerinde; AVM’lerde ve cadde üzeri mağazalarda hizmet vermektedir. Pek çok kullanıcının özellikle tatil öncelerinde yüklü alışverişler yaptığı mağaza, çeşitli güneş ürünleri ile de bir numara olduğunu göstermektedir. Güneş sütleri, koruyucu kremler, vücut spreyleri, yetişkin ve çocuklar için losyonlar gibi yaz aylarında ihtiyaç duyulandan fazlası Watsons mağazalarında bulunmaktadır.

Watsons, çeşitli ürünlerin yer aldığı kataloglarını birer aylık dönemler şeklinde yayınlamaktadır bu kataloglarda birbirinden cazip fiyat teklifleri, bir alana bir bedava veya 3 al 2 öde tarzında kampanya ve çeşitli promosyonlar yer almaktadır. Kataloglarda yer alan marka ve ürünleri dilerseniz internet sitesinden inceleyebilirsiniz. Bununla yetinmeyip birbirinden güzel ürünlerin sergilendiği harika Watsons mağazalarını ziyaret ederek eğitimli güzellik danışmanlarından tüyolar alarak doğru ürünleri seçebilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: