İzmir Bizim Toptan Market Broşür, Katalog ve Bizim Toptan Market İndirimleri

İzmir için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Bizim Toptan Market İzmir

Hızlı tüketim ürünleri sektöründe hizmet veren Bizim Toptan Satış Mağazaları bu sektörde Türkiye’de en fazla mağaza sayısına sahip firma konumundadır. Bizim Toptan toptancılara, servisçi toptancılarına, bakkallara, yerel marketlere, süper marketlere, uzmanlaşmış perakendecilere, kurumsal işletmelere, otel, restaurant ve kafelere hızlı tüketim ürünleri sağlama konusunda hizmet vermektedir. Bizim Toptan’ın amacı müşterilerine hızlı tüketim ürünlerini hızlı, güvenilir ve sağlıklı bir şekilde ulaştırırken, maliyet ve risklerini azaltıp onlara rekabet avantajı sağlamaktır. Peki, kimler Bizim Toptan’ın müşterisi olabilir? Bakkallar, marketler, kuruyemişçiler, büfeler, kantinler, akaryakıt istasyonları gibi perakende satış noktaları; otel, pansiyon, pastane, lokanta gibi işletmeler ve şirketler fabrikalar Bizim Toptan Satış Mağazaları’nın müşterisi olabilirler.

2002 yılında ilk mağazasını açan Bizim Toptan Satış Mağazalar A.Ş. 2012 yılı itibariyle 63 ilde 137 mağazada hızlı tüketim ürünlerinin toptan satışını yapan büyük bir mağazalar zinciri konumuna gelmiştir. Bizim Toptan bir gün değil her gün, bir üründe değil her üründe indirim sloganıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Bizim Toptan Satış Mağazaları’nda Ülker, Coca Cola, Kent, Pınar, Pepsi, Nestle, Çaykur, Filiz gibi lider markaların bulunduğu 9000 çeşit ürün satılmaktadır. Ayrıca Bizim Toptan Mağazaları Türkiye’nin en büyük Tekel, Philip Morris, Imperial Tobacco, JTI, BAT satıcısıdır. Bizim Toptan ayrıca özmarkalı ürünlerini de satışa sunmuştur.

Bizim Toptan müşterilerine tek çatı altında istediği ürünü seçebilme imkanı, koşulsuz iade, alternatif ödeme ve vade, kurumsal müşterilere nakliye hizmeti, haftada 7 gün alış veriş imkanı sunmanın yanı sıra Bizim Kart adında bir alış veriş kartı ve Bizim Profesyonel Kart ile sıfır faizle taksitli alış veriş imkanı sunmaktadır.

Hızlı tüketim ürünleri sektörünün lider ismi Bizim Toptan Satış Mağazaları’nın dört tanesi İzmir’in Ödemiş, Bayraklı, Gaziemir ve Bergama ilçelerinde bulunmaktadır. Bu yıl 11. yılını kutlayan firma “Çok Al, Çok Kazan, Banka Taksit Kampanyaları, Set Kampanyaları, Aylık Kampanyalar ile müşterilerine daha uygun, daha cazip fiyat seçenekleri sunmaktadır.

3.7 Toplam 738 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: